Prima Slunečné léto zažijete i na roadshow se speciálním busem

Skupina Prima v návaznosti na velký úspěch seriálu Slunečná připravila kampaň Slunečné léto, se kterou se může veřejnost setkávat jak na televizních obrazovkách, tak i mimo ně. Od začátku léta mohou diváci vídat televizní spoty a letní identy (IDs) s tvářemi seriálu, nechybí ani nový letní slunečný hit od Romana Tomeše. Herci Slunečné se také během prázdnin vydávají ve speciálním Slunečném busu na roadshow po dětských táborech a kempech. Volné chvíle u vody či na prázdninách pak zpestří Slunečné hry či Slunečné křížovky.

„Seriál Slunečná se stal doslova diváckým fenoménem, každý díl průměrně sledovalo 1 375 000 diváků (share 32,36 %) v CS 15+, přičemž každá epizoda zvítězila nad nezpravodajskými pořady konkurenčních televizí po 20. hodině. Tato rekordní čísla nás velice těší, a proto jsme se rozhodli, že pohodovou slunečnou atmosféru přeneseme i do letní kampaně, IDs a dalších komunikačních aktivit, včetně merchandisingu. Věříme, že toto pozitivní naladění kampaně se na diváky přenese i mimo televizní obrazovky a bude je doprovázet po celé léto,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Kampaň Slunečné léto je koncipována jednoduše, ústředním motivem je užívání si příjemného slunečného léta, s rodinou i přáteli, doma i na chatě, u vody i na výletech. Kromě televizních kanálů, webů a sociálních sítí skupiny Prima ji mohou lidé vidět i v tištěných médiích a slyšet ve vybraných rádiích. Motiv pohodového slunečného léta se propisuje i do IDs, které vůbec poprvé vznikaly mimo studia a v režii herců Slunečné. Diváci se tak například mohou autenticky podívat s Evou Burešovou k rybníku, s Pavlou Tomicovou na zahrádku či si s Romanem Tomešem zaskákat na trampolíně.

Letní pohodu podtrhuje i písnička Slunečné léto, jejíž autoři jsou Roman Tomeš a Jiří Vidasov. Premiéru klipu tohoto letního hitu mohli diváci vidět včera (13. července) v pořadu Showtime a od té doby patří mezi největší trendy na platformě YouTube. Když má něco být, tak to vznikne samo a rychle. Mám z písně radost a strašně moc se těším, až ji uslyší i diváci. Myslím, že se nám to jako týmu ze Slunečné moc povedlo a bude to mít hezký dopad na fanoušky,“ říká autor písně Roman Tomeš. Kromě něho zde vystupují i další herci seriálu Slunečná.

Celé natáčení trvalo tři dny. „Určitě musím poděkovat i producentovi Jirkovi Vidasovi, který se postaral o nahrání a kompletaci písničky a zaranžoval ji,“ vysvětluje Roman Tomeš, který dostal ještě větší chuť na skládání nových songů. „Když jsme byli v nahrávacím studiu, hodně mě překvapil třeba Václav Knop, jak je skvělý. Oni byli popravdě všichni výborní. Hodně mě bavila i Pavla Tomicová, s tou bych se nebránil udělat duet. Byl by to určitě veselý song. No, možná, že kdybychom spolu měli i něco milostnějšího, tak by to mohlo být zábavné.“ Roman Tomeš se zkrátka nebrání ničemu.

Písnička Slunečné léto je výjimečná hlavně tím, že si v ní brouklo na patnáct herců ze Slunečné. „Bára
Jánová, Marek Lambora, Eva Burešová a já jsme ústřední hlasy a pak nás krásně doplnili Terezka Brodská,
Lucka Benešová, Václav Knop, Jan Šťastný, Filip Blažek, Dana Batulková, Lucka Polišenská, Natálie
Grossová, Ondra Pavelka, Pavla Tomicová a Markétka Chládková,“
vyjmenovává Roman Tomeš.

V neposlední řadě budou tváře tohoto oblíbeného pořadu celé léto na cestách se Slunečným busem. „Vůbec poprvé vyrážíme s našimi herci na roadshow po České republice. Během července a srpna navštívíme dětské tábory i kempy. Kromě samotných herců s sebou žlutý autobus přiveze i nabitý program – zahrnující tematické hry, soutěže o hodnotné ceny, občerstvení a řadu vystoupení. Účastníci budou moct zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecneleto. Samozřejmě dbáme na to, aby vše bylo pořádáno v souladu s hygienickými opatřeními, týkajícími se covidu-19,“ doplňuje Martina Jelenová, Group Brand Manager skupiny Prima.

Ti, co autobus nepotkají, budou mít možnost se společně s celou rodinou zabavit u Slunečných her či Slunečných křížovek. V prvním případě jde o klasické deskové a karetní hry s příhodnými názvy, jako např. Týno, nezlob se nebo výkladové karty Hany Schwartzmüllerové. Znalost seriálu a televize Prima je zas možné prověřit pomocí kvízové hry. Časopis Slunečné křížovky pak všem luštitelům odkryje několik „tajemství“ z natáčení a také obsahuje soutěžní křížovky o ceny (Slunečné hry). Hry je možné si zakoupit v obchodech s hračkami, křížovky jsou k dostání v novinových stáncích sítě PNS.

Fanoušci Slunečné, kteří se nemohou dočkat dalších premiér, mohou sledovat předpremiéry úspěšného seriálu Slunečná během prázdnin v iPrima Videopůjčovně za 39 Kč za díl. Na televizní obrazovky se premiérové díly seriálu vrátí na konci prázdnin a poběží vždy v úterý a ve čtvrtek.

Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 13. 7. 2020, foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *