Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebritySport

Mámy s holí v ruce aneb kam se vyzbrojily Sandra Nováková a Romana Pavelková?

I mámy mají svoje dny. Herečka Sandra Nováková a modelka Romana Pavelková vyrazily do Berouna na golf a ukázaly, že tenhle sport není jenom pro postarší podnikatele.

Krásná herečka Sandra Nováková je po období karantény v plném zápřahu. Téměř rodinným projektem se pro ni stal připravovaný film Matky, který režíruje její partner Vojtěch Moravec, ve kterém si zahraje nejen ona, ale i jejich čtyřletý syn Mikuláš. I ve svém nabitém programu si našla herečka s partnerem čas, aby společně vyrazili do berounského golfového klubu si vyzkoušet pár odpalů. „Vůbec jsem netušila, že nás to bude takhle bavit! Vždycky, když se vám povede jedna rána, motivuje vás to dávat další a další,“ říká usměvavá Sandra. Nakonec nebáli postavit s Vojtěchem ani profesionálům při charitativním odpalu míčku na přesnost. „Je to rozhodně zajímavý sport a hodně nás to chytlo. Kdybychom měli víc času, určitě se mu začneme věnovat,“ shodla se dvojice.

S časem na golf má problém i modelka a podnikatelka Romana Pavelková. Ta sice má takzvanou „zelenou kartu“, ale většinu času na golfovém hřišti tráví prací, jelikož organizuje golfové turnaje a zajišťuje propagaci hřišť. „Golf znám hlavně z pohledu organizátora. Málokdy se mi podaří vyrazit přímo na hřiště, tak jsem dnes využila příležitosti si pořádně zatrénovat,“ prozradila zrzka, která svým sportovním outfitem potěšila nejedno mužské oko. Toho nejdůležitějšího muže svého života ale měla Romana s sebou na hřišti – syna Maxíka. Ten nejen, že jako by mamince z oka vypadl, ale evidentně zdědil i její extrovertní povahu, jelikož se směle ujal losování dobročinné tomboly. „Do showbusinessu jsem ho nikdy pouštět nechtěla, ale je na něm vidět, čí je,“ dodává se smíchem modelka.

Zdroj a foto: Golf Club Beroun

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *