České udržitelné spodní prádlo Paon představuje letní kolekci – svůdnou a pohodlnou

Česká značka spojující design a udržitelnost, za kterou stojí mladé designérky Andrea Kopalová a Togi Roštínská Burmaa, dnes uvádí na trh novou letní kolekci. Je určená pro ženy i dívky všech věkových kategorií i velikostí. Nové střihy sednou jak malým, tak velkým prsům a kolekce obsahuje i bralettky speciálních střihů se širšími ramínky velikosti D. Co se týká materiálů, celou kolekci spojuje bambus, přírodní udržitelná krajka a průhledný tyl. Nový sortiment doplňuje jednoduché body a sexy podvazky.

 Paon postupně dospívá
 Nová letní kolekce nepřipouští žádné kompromisy, zakladatelky značky nechtějí, aby jejich zákaznice musely volit mezi svůdností a pohodlností. “Naše prádlo se dá nosit za všech situací, přes den i při speciálních večerních příležitostech. Je vším, čím jsme i my. Nespoutané, pohodlné, svůdné a sebevědomé,” popisuje kolekci Andrea Kopalová. Do kolekce jsou zahrnuty i požadavky, nápady a zpětné vazby stálých zákaznic z posledních několika let. “I proto je kolekce tak rozmanitá. Stejně jako jsou rozmanité postavy žen a dívek, které chceme oblékat. V rámci této kolekce podpoříme intimitu a přátelství mezi ženami,” doplňuje druhá ze zakladatelek Togi Burmaa.

Materiál je základním kamenem Paonu a nová kolekce kombinuje přírodní a udržitelnou krajku, bambus a průhledný tyl. Bambus je oblíbený zejména díky své prodyšnosti. Krajky jsou z přírodních vláken, některé jsou dokonce kombinace recyklované bavlny a celulózy eukalyptu. Tyl je materiálem, který provází Paon od vzniku značky a nyní je součástí především odvážnějších kousků prádla.

O značce Paon
Paon znamená ve francouzštině páv a přesně taková je tato značka, která vznikla ze seminární práce v roce 2016. Elegantní, reprezentativní, nepřehlédnutelná. Většina produktů značky Paon vzniká z udržitelných certifikovaných materiálů, jako jsou bio bavlna, udržitelná krajka nebo bambus. Mít vlastní lokální značku, která vzniká výhradně v ČR je splněným snem hned z několika důvodů. Podporujeme místní trh, prodáváme kvalitní produkt a pozitivně přispíváme k budoucnosti naší planety,” vypočítává Togi Burmaa. Paon je i pro muže, šíjí pro ně trenýrky a boxerky z bambusové viskózy, která je nejen příjemně jemná, ale má řadu zdravotních benefitů, je hypoalergenní, prodyšná, v létě příjemně chladí, v zimě naopak hřeje. Nabídku Paonu doplňují podvazky, body a plavky.

Více informací na webu, Facebooku či Instagramu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.