Vzdělávejte se online v Psoškole od firmy SpokojenýPes.cz

Výukový online kurz s názvem PSOŠKOLA má pod vedením profesionálního trenéra naučit začínající pejskaře nezbytným komunikačním a výcvikovým dovednostem. Studenti se mohou těšit na více jak osmdesát minut výukových videí rozdělených do deseti lekcí, včetně deseti soutěžních výzev. Věrní zákazníci SpokojenéhoPsa.cz mají přístup ke kurzu zcela zdarma.

Psí školou provede „své“ studenty profesionální psí trenér a zakladatel webu Psichologie.cz Tomáš Nushart. Za necelou hodinu a půl se začínající pejskaři naučí, jak správně k tréninku přistupovat, aby byl zábavný a měl výsledky. Jedná z lekcí se například věnuje socializaci, která je pro zdraví a spokojený život psa nezbytná. Psí školení je zakončeno krátkou zkouškou nově nabytých dovedností.

Chci svět plný lidí, kteří svým psům rozumí! To je hlavní důvod, proč jsme PSOŠKOLU postavili a zadarmo do ní pustíme všechny naše zákazníky. Edukace pro začínající pejskaře je nesmírně důležitá. Děláme to ze všech sil v oblasti krmení a výživy a nyní to budeme dělat i v oblasti výcviku a komunikace,“ vysvětluje okolnosti vzniku PSOŠKOLY Tomáš Haškovec, marketingový ředitel společnosti SpokojenýPes.cz.

O e-shopu SpokojenýPes.cz
SpokojenýPes.cz je rodinná firma, která působí na českém trhu od roku 2005 a dnes je jedním z největších českých e-shopů zaměřených na prodej výrobků pro chovatele mazlíčků. Je předním specialistou na krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky a další domácí mazlíčky.

Zdroj a foto: www.psoskola.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *