Pandora s modelkou Halimou Aden a UNICEF chce vybrat více než 1 milion $ na podporu nové iniciativy One Love

Společnost Pandora se rozhodla společně s múzou značky Halimou Aden podpořit UNICEF v kontextu ikonického hitu One Love, který rodina Boba Marleyho uvedla v novém pojetí, aby přitáhl pozornost k celosvětové sbírce. 

Modelka a aktivistka Halima Aden se spojila se společností Pandora na podporu iniciativy UNICEF nazvané One Love, jejímž záměrem je vytvořit novou koncepci světa přijatelného pro všechny děti. S cílem zabránit tomu, aby se pandemie COVID-19 stala trvalým ohrožením nejzranitelnějších dětí světa, přispěje společnost Pandora jedním dolarem ke každému dolaru darovanému prostřednictvím iniciativy One Love až do výše 1 milionu $.

Na podporu UNICEF vznikla nová verze ikonické hymny One Love zesnulého Boba Marleyho, kterou nahráli členové jeho rodiny. Novou verzi této klíčové písně uvedou společnosti Tu Gong International a Ampli ed Music 17. července, přičemž všechny výnosy z této písně a souvisejících aktivit budou odváděny přímo pro kampaň Reimagine organizace UNICEF.

Původní nahrávka One Love / People Get Ready z roku 1977 je ikonickou písní Boba Marleyho a skupiny Wailers, kterou přijímají miliony lidí po celém světě jako věčné poselství vyjadřující touhu po jednotě. Přepracovaná verze písně bude skutečnou celosvětovou hymnou roku 2020, v níž se představí členové rodiny Boba Marleyho, etablovaní hudebníci ze všech koutů světa a umělci z oblastí, kde dochází ke střetům, kdekoli ve světě.

„Můj otec složil píseň One Love o jednotě, míru a univerzální lásce před více než čtyřiceti lety, v době, kdy bylo ve světě tolik utrpení. I v době, kdy se nemůžeme setkávat, zůstává jeho sdělení platné a dnes dokážeme překonat tuto globální krizi, jestliže se spojíme a staneme se jednou láskou a jedním srdcem,“ objasnila Cedella Marley. 

K iniciativě One Love se připojila zastánkyně globální změny, modelka a aktivistka Halima Aden, aby vybídla veřejnost k podpoře a aby se příležitost přispět do této sbírky šířila ve všech sociálních sítích. S prvním milionem dolarů darovaným přispěvateli z celého světa a zdvojnásobeným společností Pandora bude organizace UNICEF schopna zajistit nezbytné vybavení a podporu pro ohrožené děti a mládež.

„Jsem jakožto múza značky Pandora opravdu nadšená, že Pandora podporuje snahy organizace, která je mně osobně velmi blízká, což je právě UNICEF. Jednou jsem byla jako ambasadorka UNICEF přítomna na konci řetězce jejich činnosti, konkrétně u příjmu služeb, které poskytovali dětem z celého světa v uprchlických táborech, kde tyto děti musely vyrůstat, a je mi jasné, jak ničivý může být dopad COVID-19, pokud se rozšíří v uprchlických táborech,“ uvedla Halima Aden. „Ztráty budou neúnosné. V těchto táborech nelze dodržovat společenský odstup. UNICEF dnes potřebuje naši pomoc víc než kdy jindy a já jsem nesmírně vděčná své rodině Pandora a rodině Boba Marleyho za to, že se spojily ve prospěch této důležité iniciativy.“ 

K této věci se vyjádřil také Stephen Fairchild, Chief Product O cer společnosti Pandora: „V této těžké době musíme stát při sobě, být jednotní v celém světě a nesmíme zapomínat na ty, kteří nejvíce potřebují naši pomoc. Díky našemu spojení s Halimou Aden a rodinou Boba Marleyho za účelem podpory UNICEF můžeme společně přispět k zajištění toho, aby se svět po pandemii stal spravedlivějším a rovnějším pro každé dítě.“ 

Pandora a UNICEF budou celý červenec šířit povědomí o iniciativě One Love mezi svými fanoušky a in uencery, aby se tato nanční sbírka úspěšně realizovala. Patří sem také funkce „swipe-up“ pro spoluúčast na dárcovství, ltr AR na Instagramu, kde každá interakce generuje dar organizaci UNICEF, a spoluúčast na všech vybraných nancích prostřednictvím aktivace na kanálu Tik Tok, který podporuje uvedení písně.

Partnerství společnosti Pandora s UNICEF je celosvětovou výzvou pomoci organizaci UNICEF, která odhaduje, že bez okamžitého zásahu by pandemie COVID-19 mohla v příštích šesti měsících denně vést k úmrtí dalších 6 000 dětí z příčin, jimž bylo možné předejít. Spolupráce na One Love je rozšířením pokračujícího partnerství společnosti Pandora s UNICEF, jehož snahou je podporovat mládež celého světa.

O ZNAČCE PANDORA
Společnost PANDORA navrhuje, vyrábí a prodává ručně zpracovávané šperky zhotovené z vysoce kvalitních materiálů za přijatelné ceny. Šperky značky Pandora se prodávají ve více než 100 zemích prostřednictvím 7 400 prodejních míst, včetně více než 2 700 specializovaných obchodů. Společnost PANDORA, která sídlí v dánské Kodani, zaměstnává 28 000 lidí po celém světě a své šperky vyrábí ve dvou závodech v Thajsku. Tyto závody mají certifikaci LEED a využívají především recyklované stříbro a zlato. Společnost má v plánu stát se do roku 2025 uhlíkově neutrální a připojila se k iniciativě Science Based Targets (Cíle založené na vědeckých poznatcích) s cílem snížit své emise v celém svém hodnotovém řetězci. Pandora je kotovaná na kodaňské burze Nasdaq v Dánsku a její tržby v roce 2019 dosáhly 21,9 miliardy dánských korun (2,9 miliardy €).

O UNICEF
UNICEF působí v několika nejnáročnějších místech naší planety, kde se snaží pomáhat nejvíce znevýhodněným dětem světa. Pracujeme ve více než 190 zemích a územích pro každé dítě, kdekoli na světě, abychom vybudovali lepší svět pro každého člověka.

PROHLÁŠENÍ
Šperkařská značka Pandora přispěje v období od 9. července do 31. srpna 2020 jedním dolarem za každý dolar, který daruje veřejnost v rámci aktivace One Love organizace UNICEF; a dále od 17. července 2020 daruje 1 $ pokaždé, když uživatelé sociálních sítí provedou určené aktivity; půjde o součást celkového příspěvku společnosti pro tuto aktivaci až do výše 1 milionu $. Finanční prostředky z aktivace One Love organizace UNICEF podpoří práci UNICEF zaměřenou na pomoc dětem a jejich rodinám, které postihly důsledky pandemie COVID-19. Dary lze zasílat prostřednictvím stránky www.unicef.org/one-love, kde rovněž najdete bližší informace. UNICEF nepodporuje žádnou společnost, značku, výrobek ani službu.

Bližší informace viz unicef.org/ONE-LOVE, kde můžete také přispět svým darem.  #PandoraForUNICEF #OneLoveOneHeart 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *