Vyrobte si věnec ve středomořském stylu

Leží vám doma mušle, které jste si přivezli z loňské dovolené? Ať už se letos k moři chystáte nebo ne, využijte smysluplně loňské zásoby a vykouzlete si u sebe doma středomořskou náladu už teď. Radka Buriánková, šéfredaktorka časopisu Dekor, připravila tip na jednoduchý věnec, jehož výrobou zabavíte i rozdováděné děti.

  • Připravte si korpus, mušle různých tvarů a odstínů, tavnou pistoli (my máme novinku Fieldmann FDTP 2100-E) a stuhu na dozdobení. Korpus můžete před lepením mušlí omotat bílou stuhou, případně textilií podle vlastního vkusu.
  • Tavnou pistolí postupně lepte mušle po obvodu korpusu. Střídejte vedle sebe různé tvary a odstíny. Kromě mušlí můžete zkusit nalepit i mořské hvězdice, maličkou lahvičku s pískem nebo provazy připomínající námořnická lana.
  • Na závěr uvažte mašli. K letní atmosféře se hodí modrobílá kombinace s proužky nebo kostičkami. Na zadní části věnce nezapomeňte očko na zavěšení.

Tip:
Tavná pistole Fieldmann FDTP 2100-E s příkonem 100 W snadno a rychle spojí různé materiály, jako je dřevo, textil, kůže, plast, korek, keramika a mnoho dalších. Lepený spoj je pevný a voděodolný. Pistole FDTP 2100-E využívá lepicí tyčinky o průměru 11 mm. Předehřívá se 3-5 minut, poté se roztavené lepidlo stisknutím spínacího tlačítka jednoduše nanáší na potřebnou plochu. Posuv lepicí tyčinky je mechanický. Pistole je vybavena odkládacím stojánkem. V nabídce značky Fieldmann jsou také lepicí tyčinky potřebného průměru, a to v barevném (FDTP 9101) i transparentním (FDTP 9100) provedení, vždy po 20 ks v balení. Doporučená akční MO cena pistole Fieldmann FDTP 2100-E je 199 Kč,. Prodej v síti partnerů značky.

Zdroj: www.fieldmann.cz, autorka postupu: Radka Buriánková, časopis Dekor, www.casopis-dekor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *