Značka TIERRA VERDE představuje sprchový gel a mýdlo na ruce s evropskou certifikací Ecogarantie

Česko-slovenský výrobce eko drogerie TIERRA VERDE se rozhodl rozšířit portfolio produktů péče o tělo a představuje  sprchový gel a mýdlo na ruce s evropskou certifikací Ecogarantie . Stejně jako ostatní produkty, i tyto výrobky naplňují filozofii True Eco. To znamená, že jsou vyráběné s cílem co nejvíce minimalizovat negativní dopad vlivu člověka na zdraví, životní prostředí a celou Planetu. 

Osvěžující sprchový gel s vůní vavřínu kubébového je vyroben na bázi extraktu z mýdlových ořechů a nejjemnějších tenzidů z kokosového oleje. Díky optimálnímu PH nenarušuje a nevysušuje pokožku. Úžasnou citrusovou vůni gelu dodává bio silice z vavřínu kubébového a každé sprchování je tak povýšené na aromaterapeutický zážitek. Vavřín kubébový má v aromaterapeutické rovině podporovat aktivitu a pomáhá nám zvládat emoční zátěže. To, že gel nevytváří bohatou pěnu není na závadu a neubírá to na jeho účinnosti. Je to díky tomu, že neobsahuje průmyslová pěnidla, která mohou dráždit pokožku. 

Tekuté mýdlo na ruce je vyvinuté tak, aby nedráždilo pokožku ani při častém používání. Základem je opět extrakt z mýdlových ořechů, který je získáván nejšetrnější metodou extrakce za studena, doplněn o další netoxické složky vhodné i pro citlivou pokožku. V nabídce je s vůní rozmarýnu nebo levandule o kterou se postaraly silice v bio kvalitě.

Sprchový gel ani tekutá mýdla neobsahují ropné deriváty, syntetické parfemace, barviva, sulfáty ani dráždivé anionaktivní tenzidy. Samozřejmostí je, že produkty ani žádná ze složek nejsou testované na zvířatech. 

“Momentálně neznáme vydatnější a ekologičtější zdroj přírodního rostlinného saponátu, než jsou právě slupky z mýdlových ořechů. Stromy rostou divoce v indických lesích. Pro jejich pěstování proto nevznikají plantáže, které by představovaly pro krajinu zátěž,” vysvětluje zakladatelka TIERRA VERDE, Nataša Foltánová, z čeho je tělová kosmetika vyrobená. “Ořechy sklízejí místní ženy, jimž tato práce poskytuje obživu a pomáhá k nezávislosti. S dodavateli jsme pravidelně v kontaktu, naše spolupráce podporuje udržitelný rozvoj  lokality,” dodává k celé filozofii výroby Nataša Foltánová.

Produkty jsou k dostání také ve velkých ekonomických baleních pro opakované naplnění a úsporu plastu a ve více než 260 stáčírnách.

Cena sprchového gelu – 169,- Kč / 230 ml
Cena mýdla na ruce  – 155,- Kč / 230 ml

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.