Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Jaké je tajemství největšího hitu Pavla Callty s Leošem Marešem?

Téměř všechny videoklipy Pavla Callty mají sice milionovou sledovanost, hit Píšem si svůj sen, který nazpíval s moderátorem Leošem Marešem z roku 2017, ale stále vede. A oblíbený písničkář nyní prozradil, jak písnička, kterou podle svých slov spolu s Marešem 21. srpna v rámci Summer party v letním kině Příbram zazpívají, vznikla.

Naštěstí, Terapeut Zrzka, Propojeni či Tak promiň. To jsou názvy nejoblíbenějších písní z pera Pavla Callty, které mají na youtube kolem desíti milionů zhlédnutí. Ačkoliv například Naštěstí Callta vydal před více jak sedmi lety, rekordmanem je tři roky starý hit Píšem si svůj sen, který nazpíval s Leošem Marešem. A nyní přiznal, že nebýt jeho spontánního nápadu, spolupráce by nikdy nevznikla

“Vzniklo to vlastně strašně spontánně, když se tak zamyslím. Měl jsem napsaný song a s Leošem jsme se vídali na různých akcích, kde jsem já zpíval a on tam moderoval. Já jsem mu nabídl udělat společnou píseň, pak jsem mu píseň poslal a on hned souhlasil,” prozradil Callta.

Ten nemá problém přiznat, že jde o jeho největší hit. “Je to velký hit, který si publikum žádá. Určitě se dá říct, že patří společně s písněmi “Terapeut” a “Písnička” k těm nejhranějším z mého repertoáru. Je to velký hit, píseň se prosadila, lidé ji mají moc rádi a žádají si ji. Je to vlastně taková dojemná skladba a mě se zpívá hrozně dobře,” říká Callta, který si ji s Marešem zazpívá již 21. srpna v letním kině v Příbrami a to v rámci Summer party. A přiznává, že koncerty pod širým nebem má nejraději.

“Bývá tam prostě úplně jiná atmosféra, než v hale. Podle mě, je tam i lepší zvuk, než v některých starších halách, kde se to často odráží se od stěn a celkově ta letní atmosféra je skvělá. Já miluju letní akce. Moc se na všechny fanoušky těším,” uzavřel Callta.

Foto: Archiv Pavla Callty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *