Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

Huawei má pro své chytré telefony nový způsob hledání aplikací

Potřebujete novou aplikaci? Nemusíte hledat přímo v obchodě s aplikacemi, stačí si do vyhledávacího pole na domovské obrazovce mobilu zadat její název a Petal Search – Apps zvládne zbytek za vás. Je to nejnovější a nejrychlejší způsob jak rychle dohledat potřebnou aplikací a zároveň všechno ve vašem chytrém telefonu Huawei udržovat aktualizované.

Přehledně: zdroje aplikací pro smartphony s Huawei Mobile Services (HMS)
Petal Search – Apps (česky Hledání aplikací a další) je další zdroj pro získávání aplikací na chytrých telefonech s Huawei Mobile Services (HMS). Slouží jako widget, který si můžete přidat na domovskou obrazovku mobilního telefonu a ve výsledcích zobrazí nejen požadované aplikace, ale umí vyhledávat i aktuální zprávy, obrázky a videa. Pokud aplikace není k dispozici v Huawei AppGallery, nabídne Petal Search alternativní zdroj instalačního balíčku i možnost aplikaci rovnou instalovat. Pochopitelně také hlídá, aby uživatel vždy dostal všechny dostupné aktualizace.

Společnost Huawei momentálně nabízí tři různé způsoby, jak do svých nejnovějších chytrých telefonů stahovat aplikace. První je Phone Clone, aplikace určená k přenosu aplikací, kontaktů, osobních souborů a fotek z vašeho starého chytrého telefonu bez HMS do zařízení Huawei.

Dalším a největším zdrojem je Huawei AppGallery, oficiální obchod s aplikacemi kde každý den přibývají další a další aplikace v různých kategoriích. S celkovým aktuálním počtem 420 milionů aktivních uživatelů jde o jednu z největších platforem pro získávání aplikací. Obchod také využívá čtyřstupňový mechanismus detekce potenciálně nebezpečných aplikací.

Vyhledávací widget Petal Search – Apps je nejnovějším způsobem jak vyhledávat a stahovat aplikace do vašeho chytrého telefonu Huawei.

Kde najdu Petal Search – Apps?
Na konci července 2020 společnost Huawei prezentovala čísla související s využitím AppGallery. Ta dosáhla celosvětově více než 700 milionů aktivních uživatelů, což reprezentuje meziroční růst o více než 32 %. Počet vývojářů aktivních v rámci platformy HMS Core, sady nástrojů určené pro vývoj aplikací do AppGallery, vzrostl meziročně o 76 % na 1,6 milionu a vytvořili více než 81 000 nových aplikací. Huawei nyní hledá cesty jak dopravit co největší množství těchto aplikací k očím těch správných uživatelů.

Widget Find Apps podporuje více než 40 jazyků (včetně češtiny) a je dostupný ve 45 zemích světa a společnost Huawei plánuje rozšířit tuto aplikaci také do dalších zemí. Nástroj na vyhledávání bude součástí softwarového vybavení chytrých telefonů Huawei řady P40, konkrétně na P40 Pro, P40 a P40 lite a pro stávající uživatele ke stažení prostřednictvím AppGallery pod názvem Petal Search – Find Apps.

Další informace o aplikaci Petal Search – Find Apps najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *