Homo Naturals: První 100% přírodní a organická kosmetika jen pro muže

V roce 2012 spatřila světlo světa kosmetika určená pouze mužům, jež je plně přírodní a bez kompromisů. Stejně jako její zakladatel Robert Vinyes, který dlouho hledal takovou péči, aby vyhovovala jeho nárokům i pokožce.

Zjistil, že na trhu přírodní kosmetika pro muže není, a proto opustil post ředitele nadnárodní společnosti, vystudoval obor kosmetické dermatologie, a nakonec sám založil vlastní značku. Vítejte ve světě kosmetiky z Barcelony, která je plně organická, a na míru určena mužské pokožce, jejím potřebám i denní rutině.

Muž má žít v harmonii s přírodou
Kosmetická značka Homo Naturals vyznává hned několik důležitých zásad, kterých se drží, a jež jsou    v souladu s její filosofií. Homo Naturals používá pouze přírodní ingredience, takže ropu nebo syntetickou vazelínu byste zde hledali zbytečně. Užité účinné oleje jsou postavené na přírodní rostlinné bázi. Dále značka využívá přírodní konzervanty, tudíž se nestane, že by produkt dlouho nevydržel. To je jinak běžným jevem u mnohé čistě přírodní kosmetiky. Homo Naturals je navíc nositelem certifikátu kvality BIO ACENE.

Dalším, bezesporu velmi důležitým bodem, je fakt, že Homo Naturals je kosmetika zaměřena pouze   na muže. Mužská pokožka se od té ženské liší hned v několika aspektech (tloušťka kůže, mazová sekrece a celková pevnost), a proto kosmetika Homo Naturals nabízí přesně to, co muž potřebuje, a to hned v několika podobách. V portfoliu značky naleznete péči o pleť, o tělo, deodoranty, přípravky pro intimní hygienu, deodoranty, opalovací krémy s UV faktorem i lubrikační gel.

Co není udržitelné, nemůže přežít
Na závěr dvě zásady. Udržitelnost a multifunkčnost. Oba prvky se v mužském světě vyskytují dostatečně, tak proč by tomu mělo být jinak u kosmetiky. V Homo Naturals čerpají z obnovitelných zdrojů, co se týče obsahu i obalu produktu. Co se týče multifunkčního využití, zde tým dbá na to, aby produkty poskytovaly víc benefitů najednou. Pěna po holení nabízí čisticí složky, voda po holení je zároveň revitalizační tonikum. Jednoduché a přitom geniální.

Které produkty nás baví a možná budou bavit i vás?
Bio deodorant (citrus)
Uprostřed horkého léta je nezbytné zmínit roll-on deodorant s hyper-fresh recepturou s citrusy. Jak už je standardem u Homo Naturals, deodorant je bez aluminiových solí a alkoholu, takže pokožka je chráněna, je regulováno její pocení, ale zároveň může volně dýchat.

Co se týče vůně a rostlinných účinků, deodorant je vyroben na bázi aloe vera s výtažky z rozmarýnu a šalvěje, jež mají antibakteriální účinky díky přidanému 100% přírodnímu kamenci draselnému. Ten stahuje póry, zabraňuje množení bakterií a případnému zápachu a je hodný i pro vegany. Objem: 90 ml, cena: 328 Kč

Čistící emulze / pěna na holení
Kdo by nemiloval dva přípravky v jednom? Právě tento klíčový produkt Homo Naturals tenhle požadavek splňuje. Emulze, která se pyšní detoxikačním účinkem, vyčistí mužskou pleť do hloubky a bojuje proti sekreci mazu a černým tečkám. Dále zde naleznete mořskou sůl, která pomáhá ošetřit drobná zranění způsobená ekzémem nebo akné.

Díky krémovějšímu složení se z emulze dá vytvořit jemná pěna, která vousy zjemní a umožní tak hladší oholení. Emulze zároveň obsahuje bio aloe vera a bio heřmánek, které chrání a zklidňují citlivou nebo podrážděnou pokožku. Díky bílému filmu a odpovídajícímu objemu lze s větší přesností definovat linii holených vousů. Objem: 70 ml, cena: 533 Kč

Denní gel
Co se týče léta a tolik potřebné hydratace, ideálním multifunkčním řešením je denní gel na obličej pro smíšenou nebo mastnou pokožku. Regeneruje a revitalizuje pleť a tím nabízí nejlepší řešení pro vousy, které zároveň vyživuje a zjemňuje.

Gel obsahuje extrakt z kanadské borovice, která obnovuje pružnost pokožky. Açaí, nejsilnější antioxidant z přírody, působí proti prvním známkám únavy pleti. A kromě bio vinné révy a šípkové růže, jež pokožce dodávají rozjasněný vzhled, je zde důležitá také kyselina hyaluronová získaná biotechnologickými metodami. Gel se doporučuje pro mastnou nebo smíšenou pokožku a je vhodný pro vegany. Objem: 50 ml, cena: 817 Kč

Kosmetika Homo Naturals je k dostání exkluzivně na www.lacrema.bio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *