Udělejte si radost náramky Sweetie od TIAMI

Společnost TIAMI, první česká šperkařská značka, která pracuje výhradně s lab-grown diamanty, přestavuje barevné hravé náramky Sweetie.

Provázkový náramek Sweetie si zamilujete pro jeho minimalistický design, který podtrhne váš půvab a šarm. Lab-grown diamant v tomto šperku má kulatý výbrus, nepřehlédnutelnou brilanci a třpyt. Vybírat můžete z bílého nebo žlutého14kt zlata. K dispozici je hned osm krásných barevných šňůrek, které vyrobila americká společnost Atwood Rope. Tento vysoce kvalitní a pevný materiál odolá maximální pevnosti v tahu až 45 kg. Je trvanlivý, odolává plísním, UV záření a je barevně stálý. Všechny tyto mimořádné vlastnosti slouží k tomu, abyste se při nošení náramku nemuseli nijak omezovat a pokud nechcete, nemusíte ho vůbec sundávat. Délka náramku se dá přizpůsobit pomocí posuvných uzlů.

„Myslím si, že šperk s diamantem si zaslouží každá žena a proto jsme vytvořili tuto barevnou, přesto elegantní kolekci Sweetie, která je cenově dostupná. Já jsem si svůj první diamant koupila sama a jsem na to pyšná. Žena přeci nemusí čekat, až ji šperkem někdo obdaruje. Může a měla by se umět ocenit a udělat si radost. A šperk je ideálním dárkem pro někoho, koho máte ráda, samu sebe“, vypráví Gabriela Dědičová, zakladatelka značky TIAMI. K náramku, tak jako ke každému šperku od značky TIAMI, dostanete certifikát pravosti. Šperk je zabalený v krabičce, která je vytištěná na 3D tiskárně a vyrobená z biologicky odbouratelného materiálu. Krabičku je možné navíc doplnit o osobní vzkaz dle přání.

Společnost TIAMI založila teprve nedávno Gabriela Dědičová, která ale pracuje v oboru diamantů více než 10 let. Po narození syna přehodnotila svůj pohled na svět a začalo ji více záležet na tom, v jakém prostředí bude vyrůstat generace současných dětí. Při hledání alternativ, jak zústat u práce, která ji naplňuje, ale zároveň aby neměla negativní dopad na životní prostředí, objevila informace právě o laboratorních diamantech. Jejich historie sahá překvapivě až do roku 1954. Po detailnějším prostudování tohoto směru se rozhodla, že svoje podnikání změní a přejde z těžených diamantů na ty laboratorní. Lab-grown diamanty mají třpyt a brilanci stejnou jako přírodní kameny. Jsou identické nejen po optické stránce, ale i po stránce chemické a strukturální a mohou se pyšnit nejvyšší kvalitou 2a, kterou má pouze 1% přírodních diamantů. Díky těmto aspektům se stávají velice populární i mezi slavnými lidmi. Oblíbila si je například Meghan Markle, Lady Gaga nebo Beyoncé a do jejich výzkumu investuje peníze i Leonardo DiCaprio. Společnost TIAMI spolupracje s českými uměleckými designéry šperků a v její nabíce jsou náušnice, přívěsky, náramky, ale samozřejmě také zásnubní a snubní prsteny.

Zdroj a foto: www.tiami.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *