Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Electric Lady pokřtila nový klip Trilogie. Zahrál si v něm i Pepa Vojtek!

Zpěvačka a rockerka Tereza Rays alias Electric Lady se 14 let profilovala především jako kytaristka. Zásadní změna přišla v roce 2018, kdy v Moskvě podepsala exkluzivní produkční smlouvu s mezinárodní agenturou Nemoros, která jí doslova změnila život. Pod jejím vedením se mnohem více začala soustředit na skládání hudby a zpěv.

„Můj život nabral veliké obrátky, seznámila jsem se se spoustou skvělých lidí, řadou světových producentů a muzikantů,“ hodnotí dosavadní spolupráci stále více uznávanější rockerka. Ve výčtu jejích profesních aktivit je také několik koncertů v Moskvě na prestižních akcích, jako je předávání cen nejlepším umělcům roku nebo výroční koncerty osobností ruské scény, postup až do semifinále mezinárodní soutěže Nová Vlna, nové album WICKED, které získalo cenu nejlepšího POP/Rockového alba v LA, koncertní turné po Německu, nebo rozhovory a rotace klipů v mezinárodní hudební televizi Russian Music Box. Má za sebou také svoji první filmovou roli ve filmu „Stáří není pro sraby“, který bude mít premiéru na jaře příštího roku. Na natáčení se setkala s hereckými bardy Jiřím Krampolem, Rudolfem Hrušínským, Luďkem Sobotou nebo Janem Přeučilem.

„Vážím si každé zkušenosti a každého profesního posunu,“ přiznává Electric Lady a dodává: „Teď jsem vlastně v období zrodu úplně nové Electric Lady. Nový styling, zbrusu nová speciální kytara zhotovená na zakázku, zcela nová autorská hudba… A také úplně nová koncertní show. To vše je zahrnuto v projektu TRILOGY.“

Vznik Trilogie Tereza Rays popisuje takto: „Každou písní by měl umělec lidem něco sdělit. A Trilogie je jedno obrovské sdělení. Je odrazem mého života, reflektováním současnosti a zároveň i velká výzva k zamyšlení. Ještě žádný z mých hudebních projektů neměl tak hlubokou myšlenku, jako právě Trilogie!“ Na natáčení klipu jsem spolupracovala i s Pepou Vojtkem, který si zahrál hlavní a velmi důležitou roli. Musím ocenit jeho výkon a neskutečně profesionální přístup. Diváci si rozhodně přijdou na své.

Rocker Pepa Vojtek svou kolegyni rád podpořil. „Na mé spolupráci s Terezou jsem se s jejím manažerem Romanem Rossi domluvil už dávno. Jenomže pak do toho přišel ten covid, takže se to celé posunulo. Tereza je hrozně dobrá, šikovná – a já rád někoho takového podpořím, nejen tím, že si zahraji v jejím klipu, ale třeba se někdy potkáme i na pódiu. Natáčení klipu mě bavilo, a vlastně ani nevím, jestli jsem už někdy hrál v klipu někoho jiného… Nejspíš ne.“

Pepa Vojtek byl tedy jedním z kmotrů křtu traileru klipu. Z rockerů nechyběl ani Aleš Brychta, který s Electric Lady sympatizuje již několik let a moc jí fandí. „Takových mladých profíků je u nás moc málo“, pronesl na její adresu. „Talentovaná, krásná a skromná. Ta holka to někam dotáhne – a já u toho chci být!“ Aleš Brichta byl jediným kmotrem, který nekřtil sektem, ale pivem. „Já prostě víno nemusím,“ vysvětlil a dodal: „Jsme v restauraci Pivo Karlín, která je vyhlášená nejen dobrou kuchyní, ale především skvělým pivem, tak mi přijde divné si tu dávat víno. Navíc tady mají tolik druhů piva, že je dnes ani nestačím všechny ochutnat.“ Dodal již s humorem.

Společenskou akci moderovala Eva Čížkovská a dalšími kmotry byli: Petr Kutheil s partnerkou Markétou Šandovou, Honza Fanta, začínající pěvecká hvězdička André Tatarka, moderátor Jakub Jíra, influencer Adam Kajumi, kartářka Helen Stanku a samozřejmě Roman Rossi.

Na vzniku zpěvaččina nového projektu se kromě agentury Nemoros podílel režisér Jaroslav Kašík a celá Trilogie bude veřejnosti představena po prázdninách.

Stránky Electric Lady: https://www.electriclady.cz

Zdroj: Helena Váňová Production

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *