Nový neoficiální 3D trailer ke hře World of Warcraft od českého tvůrce Radima Zeifarta

V sobotu 8. srpna 2020 (ve večerních hodinách CET) se fanouškovská komunita kultovní online hry World of Warcraft (WoW) od amerického herního studia Blizzard Entertainment po celém světě dočkala dalšího neoficiálního 3D traileru ke hře, jehož autorem je talentovaný mladý Čech Radim Zeifart, který je jedním z členů týmu pražské kreativní produkce NICE!, ve které má na starosti reklamní vizuální efekty (VFX), 3D animace a CGI, a ve volném čase se jako fanoušek WoW zabývá právě tvorbou neoficiálních 3D trailerů na WoW.

Odkaz na nový 3D trailer, který má za necelé tři dny od vydání už více než 450 tisíc zhlédnutí:

„World of Warcraft je jedna z nejúspěšnějších online her na světě a i já jsem kdysi propadl jejímu kouzlu. Po létech hraní, jsem začal experimentovat s různými programy, které umožňovaly extrahovat 3D modely přímo ze hry a používat je na tvorbu videí. Od té chvíle uplynulo 11 let a za tu dobu jsem vytvořil mnoho trailerů a s každým jsem zlepšoval svoje metody a učil se novým věcem. Trailer, který jsem v sobotu vydal, je zatím mým největším projektem – celkem 10 měsíců tvorby. Jeho vydání je velmi relevantní, protože obsah traileru popisuje události, na které se mnoho hráčů po celém světě v současné době těší,“ říká k chystané premiéře videa Radim Zeifart.

Dá se očekávat, že minimálně v herní komunitě WoW po celém světě půjde o velkou fanouškovskou událost, tak jako v případě Radimových předchozích trailerů a zejména zatím nejúspěšnějšího youtube videa Naxxramas Trailer 2017, které během 3 dnů od vydání nasbíralo přes 630 tisíc zhlédnutí a k dnešnímu dni má na svém kontě již přes 3,4 mil. zhlédnutí a tisíce pochvalných komentářů od fanoušků WoW z celého světa. V „amatérských“ podmínkách se tak Radimovi podařilo vytvořit unikátní video, které se v kvalitě blíží videím od samotné společnosti Blizzard Entertainment a jejího profesionálního týmu s milionovými rozpočty.

YTB kanál Radima Zeifarta, na kterém měl nový 3D trailer premiéru (8. srpna ve večerních hodinách CET) – https://www.youtube.com/user/Hurricane046

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.