Agáta Hanychová řádila na Slovensku. Kdo jí vykouzlil úsměv na rtech?

Tvrdá práce se české modelce Agátě Hanychové vyplatila. Poctivě vydřenou postavičku dala na odiv maminka devítiletého Kryšpína a dvouleté Mii ve Slovenské Tatralandii, kde se pořádně vyřádila. Za jejím úsměvem se ale schovává více, než dokonalá letní dovča!

I přes starost o dvě děti se Agáta rozhodla přežít tropy v jednom z největších slovenských vodních rájů. Od maminkovských povinností ji nedokázal odpoutat ani nový přítel, filmový producent Tomáš, kterým se pochlubila na Instagramu. “Předpověď tropického počasí nás vyhnala do aquaparku na Slovensko,” směje se Hanychová “Byla naprostá pravda, co se o Tatralandii říká, jeden den by nám tu opravdu nestačil. Ani nevím, jestli se tu víc líbilo dětem nebo mě!”

Kromě milého personálu si česká celebrita pochvalovala i zanedbatelné fronty, možnost vyžití pro celou rodinu a skvělou kuchyň. “Opravdu tvrdě jsem se opřela do boxu a běhání, ale tradiční slovenské halušky jsem si nemohla odpustit,” přiznala modelka, které se na břichu rýsuje pekáč buchet. Největší radost ji ale na dovolené udělala dvouletá dcera Mia “V dětském bazénu jsme se spolu učily plavat. Myslela jsem si, že to bude náročnější, ale naučila se to hrozně rychle a potom bylo naopak těžké ji od vody odlákat,” dodala usměvavá Hanychová, které se na Instagramu začaly hromadit fotky od “bratrů Slováků”. Výjimkou je pouze černobílý snímek s novým sympatickým přítelem po jejím boku.

Vypadá to, že srpen je prostě Agátin měsíc a bez úsměvu na rtech ji nepotkáte.

Foto: Archiv A. Hanychové a Tatralandia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.