Narozeninová oslava Adély Gondíkové během natáčení Sestřiček. Čím ji šokovala Laurinová?

Narozeniny oslavila prací. Celý svůj dnešní narozeninový den prožila Adéla Gondíková v ateliérech seriálu Sestřičky Modrý kód. Kolegové jí ale přichystali velké překvapení, a to přímo během natáčení! O šok se nic netušící Adéle postarala především její kolegyně a kamarádka Sabina Laurinová…

Od deváté ranní až do osmé večerní strávila Adéla Gondíková natáčením seriálu Sestřičky. V polovině pracovního dne ale přišlo narozeninové překvapení. Myslela si, že natočí další běžnou scénu v příběhu seriálu Sestřičky, během které jí kolegyně Sabina Laurinová alias vrchní sestra Mery nese bonboniéru na zpříjemnění pracovního dne. Laurinová, domluvená s režisérem, ale využila nabízené scény a poslední klapku pozměnila v nečekanou gratulaci. „V první chvíli jsem si myslela, že se Sabina zbláznila, protože vyběhla s úplně jinou bonboniérou. Fakt jsem si říkala, že jí asi není dobře, ale pak řekla, že mám narozeniny. To bylo hrozně milé překvapení. Děkuji za něj,“ prozradila oslavenkyně. K Laurinové se přidali další gratulanti s velkou kyticí.

ADÉLA SLAVÍ NAROZENINY

Adéla Gondíková dnes slaví narozeniny a první dárek dostala během natáčení nového seriálu Sestřičky. Nic netušící Adéla hrála svoji roli, když najednou se scéna změnila a herečka nevěřila vlastním očím.

Zveřejnil(a) TOP STAR dne Středa 19. srpna 2020

Rodinnou oslavu plánuje herečka až na víkend, už teď ale tuší, jaký dárek dostane. „O jeden dárek jsem si, jak já říkám, napsala „Ježíškovi“. Takže dostanu, doufám, věšák na prádlo,“ prozradila se smíchem pro pořad ShowTime. „Já potřebuju praktické dary, takže ještě a  krém na obličej na vrásky,“ dodala v pořadu televize Prima.

Adélu Gondíkovou uvidí diváci televize Prima v seriálu Sestřičky Modrý kód poprvé už v sobotu 29. srpna ve 20:15 a pak každé pondělí a středu ve stejném čase.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *