Janků, Pecha, Matuš nebo Natálka Grossová se rozloučí s prázdninami v Krtkově světě!

Dva měsíce utekly jako voda, a tak se v neděli 30. srpna budou s prázdninami loučit malí i velcí, ale také známé osobnosti. V největším přírodním zábavním parku v Praze bude od poledne až do večera bohatý program.

V Krtkově světě nebudou chybět mažoretky, komedianti, dětská diskotéka a děti i jejich doprovod se mohou těšit i na známá jména.

Heidi Janků to rozbalí se svými hity jako třeba: Když se načančám, Já chci žít na Tahiti, Dík za tvůj kus ráje a mnoho dalších. Večer pak především na dospělé čekají hvězdy českého muzikálového nebe: Bohuš Matuš a Magda Malá, Peter Pecha, Nikola Ďuricová a Natálie Grossová. Zazpívají hity ze známých představení a přidají i duety.

„Moc se na to těšíme. Jako malí jsme měli rádi prázdniny a teď se těšíme, že si s námi ten závěr do Krtkova světa přijdou užít děti i jejich rodiče nebo prarodiče,“ řekl Bohuš Matuš. Zábavným programem bude provázet moderátor a herec Petr Batěk.

Po celou dobu programu se bude v parku bude grilovat. K dispozici budou také rozmanité koktejly pro dospělé i děti a chybět nebude ani bublinář Cucino. „Každý si najde to své a věříme, že si to s námi přijdete užít,“ láká majitel Krtkova světa Josef Roušal.

Heidi Janků
Natálka Grossová
Peter Pecha
Bohuš Matuš
Magda Malá
Nikola Ďuricová

Více informací najdou zájemci na www.krtkuvsvet.cz nebo na FB či Instagramu parku.

Foto: Krtkův svět, Jaroslav Hauer a archiv redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.