Zubní pasta na celý rok? Vyhrajte balíček zubních past Sensodyne a máte na rok vystaráno!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Zubní pastu na rok vyhrávají Jiří K., Brandýs nad Labem, David D. Pardubice a Věrka R., Praha. Výhercům gratulujeme!

Zdraví snad každý z nás zařadí na pomyslné příčce důležitosti na první místo. Preventivní návštěvy lékařů by měl mít každý v kalendáři a pokud ne, tak si je tam rychle napište.

Není to ale jen návštěva lékaře, která nám může pomoci. Je několik dalších věcí, které sami můžeme aktivně dělat a zdravému životu jít naproti.

Zubní pasta a rakovina prsu? Jaké je zde propojení?
Pro krásný úsměv je důležité myslet na své zuby, protože právě ty dělají úsměv zářivý a zdravě vypadající. Není to ale jen úsměv, díky kterému je žena ještě krásnější. Jsou to také prsa. ANO! I na ženská prsa nesmíme zapomínat.

Prevence prsou by měla začít jejím samovyšetřením. Optimální je samovyšetření provádět jednou měsíčně, tedy zhruba tehdy, když vám dojde zubní pasta. A právě tady je ono propojení.

I přesto, že prevence může zachránit život, na ni mnoho žen zapomíná. Na důležitost samovyšetření poukazuje v rámci kampaně “Došel Sensodyne? Sáhni si na prsa” značka zubních past Sensodyne spolu s neziskovou organizací Loono. Už druhým rokem tak připomíná ženám, že samovyšetření prsou zabere jen pár minut a rozhodně by se na něj nemělo zapomínat. Protože tuba zubní pasty vydrží zhruba měsíc, pokaždé, když dojde, víte, že je třeba si prsa prohmatat.

Soutěžte s námi o balení past na celý rok, který vám nejen přinese ještě krásnější úsměv ale také vám připomene, že myslet máte také na svá prsa. Vždy když vám dojde zubní pasta Sensodyne, sáhnete si na prsa! Na výhru se mohou těšit hned tři výherci.

A tady je otázka: Kampaň výrobce značky zubních past Sensodyne nese název?
1)   Došel Sensodyne? Sáhni si na prsa.
2)   Čisti si zuby každý den, nezapomeň na prsa.
3)   Sensodyne jako prevence rakoviny prsu.

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 13.9.2020. Vyhrává 400., 500. a 600. odpověď. Do předmětu uveďte: Sensodyne. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: Sensodyne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.