Startuje sbírka DEN ZVÍŘAT, která pomůže týraným a opuštěným zvířatům v celé republice!

Již 1. září odstartuje unikátní celorepubliková sbírka s názvem Den zvířat, kterou pořádá spolek Běhejme a pomáhejme útulkům z.s. Jedná se o akci nejen pro psí a kočičí útulky, ale i pro zařízení, která pomáhají týraným koním a hospodářským zvířatům.

Druhý ročník charitativní sbírky bude ukončen 04. října 2020, kdy je Mezinárodní den všech zvířat. Finanční dar se zasílá prostřednictvím webové stránky www.denzvirat.cz. Celý výtěžek sbírky bude po skončení akce rozdělen rovným dílem mezi 112 neziskových spolků z celé České republiky.

Akce je podpořena videem, ve kterém vystupují ambasadoři projektu Ivan Trojan, Ben Cristovao, Patricie Pagáčová, Alice Bendová, David Svoboda, Eva Samková, David Kraus, Jan Musil, Ljuba Krbová a Ondřej Neff. Ivan Trojan propůjčil celému videu svůj hlas.

„Naším společným snem je vytvořit pro zvířata transparentní sbírku podobnou té „tříkrálové“, kterou lidé podporují, věří jí a nebojí se o svůj příspěvek. Stejně tak se nemusí bát naší organizace. Chceme tímto zároveň bojovat proti pouličním podvodníkům s kasičkami a založit tradici, která 100% pomáhá všem zvířatům,“ přeje si zakladatel projektu Petr Sokolík. „Nejkrásnější věcí na celém projektu bylo, že hlavní účinkující, kameraman, skladatel hudby, střihači atd., všichni se vzdali nároku na honorář a do akce šli zcela zdarma,“ dodává.

V loňském roce proběhl první ročník a vybralo se 428 689 Kč, které se rozdělily mezi 60 spolků.

Charitatívní akce Běhejme a pomáhejme útulkům 27.5.2018 PRAHA

27.5.2018 od 14h pořádáme 5.ročník Běhejme a pomáhejme v Praze ve Stromovce. Jedná se charitativní akci, jejíž celý výtěžek putuje na psí útulky. Za 4 roky jsme poslali 18 útulkům 680.000 Kč. Příspěvek na útulky je 100 Kč a celá částka jde na pejsky, kočky. Máme pro Vás připravené běžecké kolo na 4 km a procházkové kolo pro rodiny s dětmi, pejsky na 2km. Pokud Vás hřeje, když pomáhate druhým, máte rádi zábavu a sportujete, nesmíte u nás chybět. Těšit se můžete na: MICHALA MALÁTNÉHO z CHINASKI, DOGDANCING, DOGFRISBEE, záchranné psy SAR-DOG., herečky PATRICII SOLAŘÍKOVOU, IVU HUTTNEROVOU, OLGU BURSÍK POJHAROVOU, imitátora PETRA JABLONSKÉHO. Cílem akce je užít si krásné dopoledne s rodinou, přáteli, přispět na zvířata , která se nemají tak dobře jako u nás doma . Vybereme zajímavou částku a ukážeme lidem, co takové spolky provozují, že si jejich práce vážíme a dodíáme jim podporu a motivaci do další práce. Více informací na: https://www.facebook.com/events/145884689445868/

Zveřejnil(a) Běhejme a pomáhejme útulkům dne Sobota 19. května 2018

Působení organizátora akce
Běhejme a pomáhejme útulkům z.s. pomáhá týraným a opuštěným zvířatům po celé České republice od roku 2014. Za tuto dobu organizace pomohla 78 neziskovým spolkům a zaslala jim 2.096 mil Kč. Charitativní akce se konají v Praze, Brně, Plzni, Klášterci nad Ohří, Opavě a v Jablonci nad Nisou. Spolek ale cítil nespravedlnost, že pomáhá jen psům a kočkám z útulků, které jsou v okolí měst, kam jezdí. A proto vznikl projekt DEN ZVÍŘAT, projekt pro všechna týraná a opuštěná zvířata.

Zdroj a foto: www.denzvirat.cz, facebook.com/Behproutulky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.