Zásnuby Sabiny Laurinové v Sestřičkách. Místo „ano“ řekla „vole“

Chvíle, na kterou ženy čekají, a muže stresuje. K žádosti o ruku se v dnešním díle seriálu Sestřičky rozhoupe Saša Rašilov alias MUDr. Michal Tomášek. Reakce jeho vyvolené Mery (Sabina Laurinová) ale bude jiná, než čekal. Herci ji navíc ještě o poznání okořenili.

Láskyplná objetí, polibky a šťastné „ano“. Klasický scénář každého romantického seriálu se dnes večer v Sestřičkách konat nebude. Místo tradičního „ano“ totiž vrchní sestře Mery ulítne „ty vole“.

Ačkoli Mery svého doktora Tomáška miluje, žádost o ruku si představuje jinak. Tomášek, který se zotavuje z náročné operace, při níž málem zemřel, bere žádost o ruku jako racionální krok k zabezpečení své dcery Markéty. A to se Mery pochopitelně nelíbí.

Zásadní scénu ve vztahu svých seriálových postav Sabina Laurinová a Saša Rašilov spolu s režisérem Liborem Kodadem dlouze ladili. „Vznikla z toho scéna, u které jsme se se Sašou dobře bavili. Dostali jsme prostor pro improvizaci, a to nás herce baví. Samozřejmě se držíme scénáře a dialogů, ale jsme vždycky rádi, když je můžeme trochu okořenit. Zvlášť když je točím se svým spolužákem z konzervatoře. Se Sašou se známe spoustu let,“ vysvětlila Sabina Laurinová, jak se do reakce na žádost o ruku dostalo sprosté slovo.

Vložila snad do scénáře osobní zkušenost? A jak se dívá na tradici, podle které by do roka a do dne od zásnub měla přijít svatba? „Já mám tradice ráda, řadu z nich dodržuji, ale v tomhle směru jsem ji nedodržela nikdy,“ směje se herečka.

Sestřičky Modrý kód (3)

Michal požádá Mery o ruku. ? Jaká bude její reakce?Sestřičky Modrý kód ? sledujte v dnes ve 20.15 na Primě! ?

Zveřejnil(a) Sestřičky Modrý kód dne Úterý 1. září 2020

Jestli to nakonec Tomášek s Mery skoulí a diváci se dočkají happy endu, nebo přijde tvrdý rozchod, se diváci Sestřiček dozví už dnes ve 20.15 na Primě.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.