Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Kroužkobraní v AVIONu nabídne ochutnávku více než 60 volnočasových aktivit

Nadchnou mé děti spíše sportovní, nebo umělecké kroužky? Mají se svým koníčkům věnovat pouze rekreačně a pro pobavení či naopak na vrcholové úrovni? A jaké volnočasové aktivity jsou v Brně pro děti vlastně k mání? Nejen na tyto otázky odpoví již 15. ročník Festivalu zájmových kroužků Kroužkobraní, který se uskuteční v neděli 6. září od 10 do 18 hodin v brněnském AVION Shopping Parku. Ojedinělá akce nabídne na jednom místě představení více než 60 uměleckých, sportovních či jazykových kroužků.

První zářijová neděle v AVIONu bude nabitá pestrou škálou ukázek volnočasových činností pro děti všech věkových kategorií. Na návštěvníky čeká řada praktických ukázek, podrobné informace o jednotlivých kroužcích či možnost osobně se pobavit s jejich lektory a trenéry.

„Prezentace kroužků budou probíhat nejen v pasáži nákupního centra, ale i na venkovní ploše, a jejich nabídka bude opravdu pestrá. Zájemci z řad rodičů a dětí zde naleznou jak ‚tradiční‘ sportovní aktivity jako fotbal a hokej, tak i kroužky zaměřené na karate, tanec, vědecké pokusy, včelaření či šachy,“ uvedla marketingová manažerka AVIONu Kateřina Kafoňková.

Kromě nabídky pestré palety zájmových kroužků se návštěvníci mohou těšit i na bohatý doprovodný program. „Během dne se představí mistryně světa v JetSurfingu Aneta Šacherová či motocyklový závodník Jakub Kornfeil, připravena bude i biketrialová show Vaška Koláře nebo hudební vystoupení kapely Yes Brothers,“ doplnila Kafoňková s tím, že celou akcí bude provázet moderátorka TV Nova Inna Puhajková.

Všichni návštěvníci se zároveň mohou zúčastnit tradiční tomboly, která se bude losovat hned dvakrát – ve 14.30 a v 18.00 hodin. „Vyhrát mohou například psací stůl z IKEA či vstupenky do Aqualandu Moravia nebo na víkendovou akci Špilberk žije,“ uzavřela Kafoňková.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *