Od povinného ručení po porovnání půjček. Srovnejto domácnostem ušetří čas i peníze

Nový internetový portál Srovnejto.cz přináší zcela jiný přístup v online porovnávání produktů. Nejedná se totiž o standardní porovnávač, ale o zcela novou službu, jejímž hlavním cílem je pomoci lidem ušetřit peníze ve všech zásadních životních oblastech. Tým Srovnejto není na tomto poli žádným nováčkem a chystá se těžit ze svých několikaletých bohatých zkušeností v online porovnávání finančních produktů.

Na český online trh vstupuje nová internetová služba Srovnejto.cz, která nabídne unikátní šíři porovnávaných produktů. Přesně vybere ty nejlepší a nejvíce odpovídající nabídky pro konkrétního zájemce. Srovnejto.cz není dalším anonymním srovnávačem. Za provozem portálu stojí tým reálných lidí, kteří řeší stejné každodenní starosti jako běžní spotřebitelé. Pro zákazníky proto vyhledají opravdu jen ty nejvýhodnější produkty nejen z oblasti financí, pojištění a energetiky.

„Uzavírání pojistek, řešení hypotéky nebo hledání dodavatele energie není zrovna oblíbenou činností, ale k životu zkrátka patří. Tým Srovnejto.cz je tu proto, aby lidem pomohl tyhle záležitosti vyřešit rychle, kvalitně a za dobrou cenu. Výběr produktu i podepsání smlouvy a další administrativa proběhne online. Lidé si tak vše vyřídí z pohodlí domova bez zbytečných návštěv poboček,“ popisuje výhody služby Srovnejto generální ředitel Arnošt Machytka.

„Podle výzkumu, který pro nás provedla agentura Kantar.cz, si lidé uvědomují, že tráví hodně času v práci a řešením všedních starostí. Náš porovnávač jim s těmito starostmi pomůže. Je komplexní, ale uživatelsky jednoduchý. Se širokou nabídkou, ovšem schopný doporučit,“ doplnil Arnošt Machytka.

Tým Srovnejto.cz si do nového projektu přináší 10 let zkušeností z ePojisteni.cz a dalších srovnávačů finančních a energetických produktů. Hlavní pohnutkou pro vybudování nového portálu bylo spojení všech porovnávacích služeb provozovatele, jako je ePojištění.cz nebo Cenyenergie.cz, do jednoho logického a srozumitelného celku. Na českém internetu tak vzniká originální služba, díky níž budou mít lidé možnost ušetřit na domácích výdajích. „Při tvorbě služby Srovnejto jsme využili našich zkušeností z provozu ePojištění.cz, které je v Česku dlouholetou jedničkou v porovnávání pojistných produktů. Srovnejto nabídne obrovskou šíři finančních produktů, velkou pozornost jsme však věnovali také ochraně a zabezpečení dat, které je na úrovni bankovních aplikací,“ popisuje Arnošt Machytka.

Online srovnávače u nás nejsou ničím neznámým. Například více než 70 % majitelů aut ve věku 25 až 55 let je již využilo pro výběr povinného ručení. Ze statistik Srovnejto navíc vyplývá, že díky plošnému srovnání nabídek jednotlivých pojišťoven lidé na povinném ručení v průběhu ušetří 2 350 Kč ročně. „Pro rodinný rozpočet to není zanedbatelná částka. Pokud si lidé podobně zoptimalizují také mobilní tarif nebo dodávku energií, může roční úspora přesáhnout i 10 tisíc korun,“ doplňuje Machytka.

Zdroj: srovnejto.cz, foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.