Aquapalace Hotel Prague: Kongresové srdce na východ od Prahy

Česká republika byla oblíbenou konferenční destinací. Ještě před obdobím pandemie koronaviru byl tento zájem soustředěn především do center velkých měst. V důsledku nové situace se kongresový život pozastavil. A v mnohém i byznys, který je závislý na osobních kontaktech a jednáních.

Videokonference vše vyřešit nedokáží, proto Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích těsně za Prahou umí nejširší plejádě firemních klientů poskytnout řešení na míru, které bude respektovat potřeby zákazníků, cíle setkání i přísná nařízení. A ještě k tomu jim svým zázemím dokáže zpříjemnit volnočasový program. Třicet minut z Letiště Václava Havla, patnáct minut z centra metropole. V místě, které tvoří svůj vlastní svět.

Nejen konference, ale jakékoli firemní akce
Aquapalace Hotel Prague, který je součástí největšího zábavně obchodního komplexu v regionu Střední Evropy, se nespecializuje pouze na kongresovou turistiku, ale dokáže nabídnout mnohem pestřejší možnosti pro firemní klientelu. Od opulentně pojatého jubilea firmy, vánočního večírku, výročního setkání starostů a zástupců veřejné či státní správy, oslavy pro obchodní partnery, přes oficiální launch kosmetické novinky, odhalení převratné technologie pro automotive až po zážitkové firemní akce určené zaměstnancům s rodinami nebo firemní školení.

Konferenční patro nabízí pronájem prostor od 23 m2, a tak je vhodné i pro komorní akce, určené zhruba pro 12-23 účastníků. „Pořádá-li firma akci pro větší počet lidí, pak může využít velkého sálu Hawaii o kapacitě až 200 lidí nebo toho, že jsme schopni jednotlivé menší sály efektivně propojit. Jednotlivé konferenční místnosti jsou totiž odděleny variabilními zvukotěsnými pohyblivými stěnami. Toto může být dobrým řešením, pokud by došlo k úpravám nařízení ohledně shromažďování lidí, protože jsme schopni prostor uzpůsobit i v těchto ztížených podmínkách,“ doplňuje Ing. Miroslav Bukva, MBA, generální ředitel Aquapalace Hotel Prague.

Hotel disponuje 11 konferenčními místnostmi včetně foyer o celkové rozloze 780 m2. Všechny se nacházejí v přízemí a mají bezbariérový přístup. „Konferenční prostory lze také pronajmout jako celek. Foyer je vhodné například pro prezentace automobilů, poskytuje vzdušný interiér s denním světlem, který se hodí pro výstavy či vernisáže. Může se stát ale také místem neformálního ruchu během kávových přestávek mezi jednotlivými body konferenčního programu. Pak jsou tu ale zákazníci, kteří se potřebují sejít v malém počtu a ve velmi uzavřené společnosti. Jim dokážeme vyjít vstříc pronájmem hotelového suitu. Jeho kapacita je maximálně 8 osob,“ dodává Miroslav Bukva.

Moderní technologie pro velké datové přenosy
V letošním roce byla uskutečněna významná rekonstrukce, která omladila konferenční technologie tak, aby je bylo možné využít pro přenos velkých dat související s rozvojem zobrazení 4K. Nejmodernější prezentace, které zahrnují složité simulace ve virtuální realitě, jsou nyní v hotelu samozřejmostí. Každá z místností je vybavena moderní projekční technikou. Pro dokonalou atmosféru prezentace je k dispozici světelná technika a pro nerušený zážitek během incentivního setkání také zvukotěsné stěny. V celém areálu hotelu je k dispozici zdarma kvalitní Wi-Fi připojení. Branding prostor ve foyer je zajištěn prostřednictvím plazmových obrazovek. „Chceme, aby se naši firemní hosté cítili dobře a nemuseli si dělat zbytečné starosti s technickou podporou a najímáním dalšího personálu. Jsme schopni jim poskytnout technickou asistenci během celého konferenčního programu, pro tlumočníky zajišťujeme překladatelské kabinky, pomůžeme s obsluhou šatny i hosteskami. A samozřejmostí je administrativní asistence, která je pro mnoho našich klientů vítanou službou,“ objasňuje Miroslav Bukva.

Propojení práce a relaxace
Poptávka klientů po pracovních pobytech, které by nabídly také možnost užít si volný čas podle vlastního vkusu, neustále roste. Aquapalace Hotel Prague jim v tomto směru může dokonale vyjít vstříc. Hotel je propojen chodbou s aquaparkem, jehož návštěva bude vítanou kratochvílí dětí rodičů účastnících se firemních akcí. Hotelové wellness centrum je místem, kde i sebestresovanější manažer nebo podnikatelka dokáží odložit starosti a odpočinout si. Zvolit mohou z masáží, zregenerovat síly lze v privátní sauně nebo si mohou dopřát další péči o tělo a pleť. Balneo & Medical zóna udělá radost všem, kteří zvolí léčebné procedury. Vodní svět může být součástí firemní afterparty. Namotivovat tým kolegů pohybem v Aquapalace Hotel Prague také není problém. „I pro to tady máme rozsáhlé dvoupatrové fitness centrum, kde si lze vyzkoušet skupinový spinning a vyjet až na vrchol možností nebo zklidnit tělo i mysl při lekci power jógy,“ uzavírá Miroslav Bukva.

Zdroj a foto: Aquapalace Hotel Prague

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *