Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pití

Lesk módního týdne s exkluzivním šampaňským MUMM

Umění je užít si jak den všední, tak den něčím výjimečný. Praha i tento rok ožila módní událostí Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Ten letos přináší několik zásadních novinek a inovací, ale ctí i tradice zaručující kvalitu, a to nejen v podobě exkluzivního šampaňského MUMM, které si návštěvníci mohou vychutnávat po celou dobou konání této módní akce. Červená sklenička se stala jejím symbolem.

MUMM Cordon Rouge je ztělesněním výtečnosti, představuje ducha, který je hnací silou vinařství G. H. MUMM, vyznávajícího heslo CELEBRATE NEW BEGININGS. Módní týden umožňuje talentovaným českým a slovenským designérům prezentovat svou tvorbu v kreativním a profesionálním prostředí a odstartovat tak nové možnosti.

Fashion week, odehrávající se tento rok v unikátních prostorách bývalého kláštera sv. Gabriela, postupně nabízí přehlídkový program v podobě prezentace celkem 24 návrhářů a značek, tří školních ateliérů a ve společném bloku také čtyř finalistů soutěže pro mladé návrháře. Ale nejen úvodní slavnostní večer byl ve znamení stylu se skleničkou šampaňského MUMM. Zahájení obohatila výtvarná performance Liběny Rochové propojující módu, tanec, hudbu a světlo.

MUMM je svým puncem exkluzivity dokonalým společníkem pro významné party a lesk červených koberců, ale především pro ty, kdo ocení pocit absolutní kvality a luxusu. Móda je záležitostí okamžiku, ale vždy je dobré, když je za ní cítit tradice. Vkus a móda je proces, který je součástí seberealizace a kultury. Všichni návrháři představující se na Fashion weeku v Praze procházejí výběrem odborné komise, která rozhoduje nejen podle rozmanitosti a kreativity stylu, ale dbá také na kvalitu produktu a prezentace.

Šampaňské MUMM prezentuje kvalitu každou svou lahví, ozdobenou vysoce ceněnou Cordon Rouge neboli rudou stuhou Légion d’Honneur, poctou čestné legie a nejvyšším francouzským civilním vyznamenáním, jež vytvořil Napoleon I. Šampaňské MUMM si v průběhu módního týdne vychutnávají všichni hosté včetně významných osobností, milovníků módy a lidí společenského a kulturního života. Inspirace je všude a týden módy představuje platformu kreativních konceptů a nápadů v oblasti módy a designu, která posouvá dál a otevírá nové možnosti přesně podle strategie šampaňského MUMM.

Zdroj a foto: MUMM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *