Limitovaná edice lahví Becherovka Cities jako originální dárek nebo do sbírky

Ikonická značka Becherovka se těší velké oblibě nejen v tuzemsku, ale patří také mezi typické suvenýry, které si s sebou odvážejí návštěvníci Česka. Proto se Becherovka rozhodla vytvořit speciální limitovanou edici s etiketami zobrazujícími dvě česká města: vznikly výtvarné designy na téma Prahy, do které míří nejvíce zahraničních turistů, a Karlových Varů, domovského města tohoto likéru.

Povedené ilustrace pracují především s modrými – pro značku typickými – tóny v kombinaci se žlutými a zlatými akcenty. Styl ilustrace je navržen v souladu s přírodním původem a originalitou Becherovky. Etiketa je zpracována moderně s důrazem na detail, promítá se v ní však i tradice spojená s likérem. Edice Praha zachycuje typické dominanty hlavního města, stejně tak na edici Karlovy Vary je znázorněna koláž charakteristických prvků a budov nejznámějšího českého lázeňského města.

Etikety Becherovka Cities byly navrženy tak, aby na první pohled zaujaly výtvarným zpracováním, staly se ozdobou ikonické lahve a atraktivním dárkem, suvenýrem nebo sběratelským kouskem. Limitovaná edice je k dostání pouze ve vybraných prodejnách: Jan Becher Prague Bar&Shop v centru Prahy, ve značkové prodejně a návštěvnickém centru v Karlových Varech a na pražském letišti.

Originální ilustrace jsou inspirovány novou vizuální identitou Becherovky a byly vytvořeny studiem Cocoon Prague.

Zdroj a foto: Becherovka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.