Zážitkový festival Saunafest v Aquapalace Praha nabídne prohřívání v cedrovém sudu i kouřové rituály

Vydejte se na mezinárodní festival saunování do Aquapalace Praha v Čestlicích. Osmý ročník Saunafestu se bude konat od 17. do 20. září v největším Saunovém světě v Česku. Sejdou se zde odborníci a saunoví mistři z několika zemí, aby před zraky návštěvníků předvedli saunové ceremoniály světové úrovně. Akce nabídne i bohatý doprovodný program.

Hlavním lákadlem jsou především celodenní programy nabité divadelními ceremoniály a netradiční místa k prohřívání. Návštěvníci festivalu se mohou těšit na saunování v sudu z cedrového dřeva, saunové maringotce a speciálních saunových stanech. Relax a netradiční zážitek nabídne český unikát – Peelingový bar Aquapalace Praha. Návštěvníci si mohou vytvořit vlastní saunový peeling s výběrem ingrediencí dle svých preferencí.

Součástí Saunafestu je i Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, kdy se mezi sebou utkají saunoví mistři z celé republiky. Své umění předvedou i mistři metličkování z Litvy, kteří nabídnou hromadné i individuální procedury. Tváří festivalu je moderátorka Gábina Partyšová.

Vstupenky jsou v prodeji na místě nebo na webových stránkách www.aquapalace.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.