V sobotu proběhl první ročník Rodinného běhu ČEZ Aquapalace Run. Akce se zúčastnili zdatní sportovci i rodiny s dětmi

Na sedmikilometrovou trať vedoucí z pražského Opatova do Čestlic se v sobotu dopoledne vydali účastníci prvního ročníku Rodinného běhu ČEZ Aquapalace Run. Akci, jejímž cílem bylo motivovat jednotlivce všech věkových kategorií i rodiny s dětmi ke sportu, podpořili hudebníci Vašek Noid Bárta, Marian Vojtko i moderátorka Gábina Partyšová.

V Aquapalace Praha dobře víme, jak je pohyb pro lidské zdraví důležitý, a právě proto jsme se rozhodli uspořádat rodinný běh. Počasí nám přálo a zájem i ohlas účastníků byl pro nás milým překvapením,“ říká generální manažerka Vladana Horáková. Podpora zdravého životního stylu je v Aquapalace velkým tématem: „Uvědomujeme si, že pohyb není důležitý jen pro fyzickou zdatnost, ale má prokazatelný vliv i na naše duševní zdraví. Z rodinného běhu bychom rádi udělali tradici,“ doplňuje generální manažerka Aquapalace Praha. Akci Rodinný běh ČEZ Aquapalace Praha podpořily i známé osobnosti. Běžce na startu přivítali zpěvák Vašek Noid Bárta, Marián Vojtko a moderátorka Gábina Partyšová. Každý účastník, který se vydal na trať a úspěšně závod dokončil, získal vstupenku od Vodního světa Aquapalace Praha.

RODINNY BĚH ČEZ AQUAPALACE

Právě odstartoval 1.ročník RODINNÝ BĚH ČEZ AQUAPALACE ? na trati Opatov – Čestlice. Počasí na výbornou ? Máme obrovskou radost z tolika nadšených sportovců!!!#rodinnybehcezaquapalace #sportemkuzdravi #run

Zveřejnil(a) Aquapalace Praha dne Sobota 5. září 2020

Sport i zábava
V největším aquaparku ve střední Evropě si lidé mohou užít spoustu legrace, ale i sportovat. Vedle více než dvaceti tobogánů, skluzavek a jiných vodních atrakcí mohou návštěvníci zavítat do plaveckých bazénů v Paláci relaxu, dvoupodlažního Fitness Aquapalace Praha nebo největšího Saunového světa v České republice. Nově je možné využít i venkovní workoutovou zónu. 7. září také odstartovala akce Fitness OPEN WEEK, kdy si návštěvníci mohou vybrat ze stálé nabídky skupinových lekcí zdarma.

Zdroj a foto: www.aquapalace.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.