Vyhrajte vašemu dítěti hlavní roli v pohádkové knížce od Kinder!

Udělejte ze svých dětí pohádkové hrdiny díky Kinder Chocolate! S novou soutěží můžete vyhrát knížku Kouzelné slovíčko, jejíž hlavní postava ponese jméno vaší ratolesti a na ilustracích i její podobu! Tištěnou personalizovanou knížku vyhraje pro své děti celkem 2450 výherců, kteří se do soutěže od 15. 9. do 31. 10. 2020 zapojí. Další výherci mohou získat tuto jedinečnou knihu pro čtení na displeji ve formátu pdf.

Přenést se do pohádky a zažít spoustu dobrodružství. Kteří malí snílci by si to nepřáli? Pohádkové kouzlo je právě teď na dosah. Stačí koupit 1 nebo 3 balení Kinder Chocolate o osmi tyčinkách a zaregistrovat se na soutěžním webu www.kinder.cz. Do osobního profilu nahrajte unikátní kódy z balení čokolády Kinder a nezapomeňte uvést jméno malého hrdiny včetně charakteristických rysů jeho tváře.

Každý týden bude vylosováno neuvěřitelných 350 soutěžících se 3 zaregistrovanými kódy, kteří tak do poštovní schránky získají unikátní výtisk knížky s hlavní postavou podobnou malému členu rodiny.

Příběhy plné kouzel sepsal spisovatel Miroslav Adamec přímo pro značku Kinder a součástí jeho knihy se mohou stát i děti výherců, kteří zaregistrují do soutěže kód pouze z 1 balení Kinder Chocolate. Ti obdrží knihu v elektronické podobě ve formátu pdf, perfektním pro čtení z tabletu či počítače.

A když to nevyjde na poprvé, zkuste to znovu! Soutěžní kódy lze na soutěžní web zadávat průběžně během 7 soutěžních týdnů a pravidelně se tak těšit na výsledky slosování.

Kampaň bude podpořena TV tagonem, kampaní na sociálních sítích, promočním obalem a POSM v obchodech. Soutěž platí současně pro ČR a Slovensko.

Zdroj a foto: www.kinder.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.