Praha Září zve na atraktivní doprovodný program: Testovací jízdy v novém modelu elektromobilu, sportovní aktivity i ukázky tréninku vodicích psů

Unikátní multikulturní festival Praha Září na Výstavišti v Praze – Holešovicích od 8. do 28. 9. žije hudbou, tancem, kinem, divadlem, designem… A také mnoha dalšími aktivitami, o které se postaral Volkswagen, oficiální partner Praha Září, společně se svými partnery a ambasadory. Součástí bohatého doprovodného programu jsou testovací jízdy v novém elektromobilu Volkswagen ID.3 – prvním modelu značky nabízeným výhradně s elektrickým pohonem. Na Výstavišti je k dispozici 12 elektromobilů, rezervujte si konkrétní termín zkušební jízdy na volkswagen.cz/jizda.

Do své expozice Volkswagen přizval tým RunCzech, se kterým můžete 19. 9., 22. a 23. 9. absolvovat workouty a běhy Stromovkou pro dospělé i sportovní hry pro děti. Agentura Sport Invest od 15. do 18. 9. připravila soutěže a autogramiády nejen pro fotbalové nadšence. Vyzkoušejte si střelu na bránu,stolní fotbálek a vyfoťte se s Ladislavem Krejčím! Svůj prostor dostane také Nadační fond Mathilda, který v neděli 20. 9. na Výstaviště dorazí s celou smečkou vodicích psů a podělí se s diváky o zajímavé vyprávění týkající se tréninku vodicích psů. A ve čtvrtek 24. 9. se k Mathildě připojí herečka Patricie Pagáčová, aby představila svůj nový charitativní psí kalendář a všem zájemcům se podepsala na autogramiádě.

Zdroj: www.prahazari.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.