Vraťte po létě svým vlasům zdravý a zářivý vzhled s novým Univerzálním rostlinným balzámem

Všichni milujeme léto. Opalování, koupání a nicnedělání na sluníčku… Ale UV záření, slaná voda a  chemikálie používané na údržbu bazénů mohou poškozovat naše vlasy. Se správně zvolenými  produkty můžete negativní dopady minimalizovat a jednoduše vrátit své hřívě lesk a zdraví.  Vyzkoušejte nový bezoplachový Univerzální rostlinný balzám na vlasy od Yves Rocher a těšte se znovu z hebkých a posílených vlasů.  

Příliš časté žehlení vlasů, barvení, znečištění ovzduší nebo UV záření… To vše představuje stresové  faktory, které přispívají k poškození vlasového vlákna. Vlasy proto potřebují pravidelnou péči a výživu,  aby posílily svou strukturu a zabránily tak trvalému poškození. To zabere spoustu času. Co když vám  ale řekneme, že existuje multifunkční produkt, který můžete používat ráno i večer bez potřeby  následného opláchnutí?

Nový Rostlinný balzám na vlasy od francouzské kosmetické značky Yves Rocher můžete používat večer  i během dne bez nutnosti smývání. Vyrábí se z organického jojobového oleje a díky svojí mimořádné  textuře vlasy obnovuje, vyživuje a dodává jim lesk. Tuba 150 ml – 249 Kč.

Jak se používá? 
Co znamená, že je balzám univerzální? Jednoduše to, že ho můžete používat různými způsoby podle  času, nálady a typu vašich vlasů. Balzám využijete jako masku, závěrečnou péči, při večerním mytí i  během dne a nemusíte se trápit s jeho vymýváním.

Pokud si žehlíte vlasy každý den, balzám poslouží jako ochrana konečků před teplem, při aplikaci před  fénováním zase pomáhá zkrotit vlnité vlasy. Během dne dokáže vlasy hezky vyživit a ulehčit tak jejich  styling. Jako noční maska vlasy regeneruje během doby, kdy spíte.

Nanášení je velmi jednoduché. Stačí aplikovat malé množství balzámu rovnoměrně do délek vlasů až  ke konečkům, vyhnout se kořínkům a vlasy následně pročesat, aby se přípravek dobře vstřebal. Produkt můžete používat 1x až 3x týdně.

Věděli jste, že…? 
Jojoba je keř, který roste v pouštních oblastech a svět kosmetiky ho oceňuje pro jeho zázračné účinky. Keř jojoba produkuje tekutý vosk zvaný jojobový olej, často přezdívaný jako pouštní zlato. Olej je obzvlášť vhodný na poškozené vlasy, protože dokáže účinně obnovovat vlasová vlákna.V laboratořích Yves Rocher je používán jojobový olej, který se extrahuje z jojobových semen procesem lisování za studena bez použití rozpouštědla, což napomáhá zachovat jeho celistvost. Olej je ohatý na prvky podobné kožnímu azu, má ochranné a zvlhčující vlastnosti: vytváří nemastný povlak, který přirozeně hydratuje pokožku a chrání ji před chladem či suchem. Laboratorní testy dále dokázaly, že olej dokáže stimulovat hloubkovou regeneraci buněk a snížit vliv vnějších stresových faktorů na pokožku.

Zdroj a foto: www.yves-rocher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.