Mionetto Prosecco 1,5l aneb více Prosecca je rozhodně lepší než méně Prosecca

Oblíbené italské šumivé víno si rok co rok získává mezi konzumenty větší pozornost. Také patříte mezi jeho milovníky, a proto nechybí na žádné vaší party, oslavě či při večerní romantice ve dvou, ani u sledování populárního seriálu? Prosecco se perfektně hodí pro každou příležitost a není ho nikdy dost.

S novou lahví s dvojnásobným obsahem 1,5l se vám už nestane, že váš oblíbený nápoj náhle dojde uprostřed rozjeté zábavy. A že se u vás objeví nečekaná návštěva? Bez problému, i na takové případy budete skvěle připraveni!

Prosecco z hroznů odrůdy Glera je charakteristické svou oblastí výroby. Mohou jej vyrábět pouze vinaři v severní Itálii v oblasti Veneto a Friuli Venezia Giulia. Produkce tradičního šumivého vína se stala chloubou regionu a proslula po celém světě. Špičkové Mionetto Prosecco D.O.C. Brut vyniká svou svěží chutí s tóny jablka a citrusů i jemným dlouhotrvajícím perlením. Mionetto je od roku 1887 symbolem kvalitního Prosecca a v současnosti je i nejoblíbenější značkou Prosecca v italské gastronomii. Je ideální pro každou denní dobu i příležitost.

Doporučená maloobchodní cena Mionetto Prosecco D.O.C. Brut 1,5l je 459 Kč. K dostání na www.osobnivinoteka.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.