Unikátní výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… ve Foru Karlín už od 18. září!

V pražském Foru Karlín se už tento pátek 18. září otevře velkolepá multidimenzionální výstava impresionistů s 3D zvukem Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…. Na ploše více než 2 000 m2 se představí mistrovská díla proslulých impresionistů, kromě autorů zmíněných v názvu také Paula Signaca, Edgara Degase a Bohumila Kubišty, tak, jak jste je ještě nikdy neviděli. Projekce nádherných obrazů z 30 laserových projektorů doplňují prostorové zvukové efekty s hudbou Chopina, Ravela, Debussyho a dalších hudebních velikánů. Podobné spektakulární výstavy jsou v současné době s velkým úspěchem prezentovány v metropolích po celém světě, v Praze se však představí poprvé. Projít se vícerozměrnou cestou inspirativní érou impresionistů na výstavě Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…. ve Foru Karlín můžete do konce letošního roku.

Výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… se koná za dodržení všech aktuálních protipandemických opatření: ve Foru Karlín je zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery na měření teploty při vstupu, dezinfekce rozmístěné ve všech prostorech či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.

Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…

Zveme Vás na unikátní výstavu Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…!

Zveřejnil(a) Les Productions Unique dne Úterý 1. září 2020

Ceny vstupného, včetně DPH a všech poplatků:
Dospělí: 295 Kč – víkend 345 Kč
Děti (6–15 let): 145 Kč – víkend 195 Kč
Studenti a senioři (nad 65 let): 195 Kč – víkend 245 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 3 děti): 795 Kč – víkend 895 Kč.
Slevy pro školy a skupinové slevy.

Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir, Degas, Signac a Kubišta!

Už za dva dny se Vám otevřou dveře do zcela nového světa, multidimenzionální výstava Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir, Degas, Signac a Kubišta! Své lístky pořídíte v síti www.ticketmaster.cz

Zveřejnil(a) Les Productions Unique dne Středa 16. září 2020

Prodej vstupenek na výstavu Bylo nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… běží na www.forumkarlin.cz a www.ticketmaster.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *