Světoznámý tanečník Sergei Polunin „live“ na jediném vystoupení v Praze!

Dopřejte si privilegium přímo z tanečního parketu sledovat mistrovské vystoupení Sergeje Polunina ve čtyřicetiminutovém sólu, inspirovaném legendárním tanečníkem a choreografem Václavem Nižinským. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zblízka obdivovat Poluninovu schopnost vzdorovat gravitaci, hypnotizovat publikum prostřednictvím brilantního umění, fenomenální techniky a ve spojení s unikátní jevištní prezentací. Kdy? V pondělí 30. listopadu ve Foru Karlín na představení Sergei Polunin… Up, Close & Personal. Pouze jeden jediný večer v Praze!

Mimořádně intenzivní zážitek ze setkání se Sergejem Poluninem završí následná diskuse, při které se naplno projeví jeho zkušenosti, inteligence a smysl pro humor. Řeč bude o nejrůznějších tématech, například o budoucnosti tanečního světa, Sergejově podpoře nových talentů, o jeho herecké kariéře a především o něm samotném. O muži, kterého mnozí považují za nejlepšího tanečníka své generace.

Sergei Polunin and Natalia Ershova – Paquita pas de deux. Bolshoi Theatre

Zveřejnil(a) Sergei Polunin dne Středa 16. září 2020

Člověk cítící, ne rozumový– to bylo jedno z hesel Nižinského. Nebál se porušit pravidla, aby posunul umění dál. Byl absolutně oddaný,” říká Sergej Polunin a dodává: „A jak každý ví, já vyznávám podobnou filozofii. Nejsou to rozumové schopnosti člověka, které jsou za naším poznáním, a posouvání vlastního myšlení je něco, čemu jsem totálně oddán. Yuka Oishi pro mě na podiu navodil tak intenzivní spojení, že během svého vystoupení pokaždé cítím Nižinského přítomnost.

Předprodej omezeného počtu vstupenek na představení Sergei Polunin… Up, Close & Personal začalo v pátek 18. září v 9 hodin ráno na www.ticketmaster.cz

 

Sergei Polunin performing in "After Her" by Vitas

Sergei Polunin performing in After her, by Vitas#Mir2theWorld Breath Project: poluninink.com/breathe.htmlFollow on Social MediaSubscribe to the Youtube Channelhttps://youtu.be/sqvLebGvjv0https://youtu.be/rMajtsxmPmIhttps://youtu.be/BwzI-ls_6aUhttps://youtu.be/2Wy01_49iIUhttps://youtu.be/vqiCHYyw91Uhttps://www.youtube.com/channel/UCEqPW0YOPyh9cAvilwzVlLwFollow me on Facebookhttps://www.facebook.com/sergeipolunin.dancer/?eid=ARB-iLzCqk60I3M_lW6TPKxRZs4vl5MltNId7cirAGOOLmVyzRATqhEIwrBnrl2rJ9ExD9Ewgc8Jp0L1Follow me on Instagramhttps://www.instagram.com/poluninink/

Zveřejnil(a) Sergei Polunin dne Čtvrtek 30. července 2020

Diváci ve Foru Karlín usednou ve speciálním kruhovém uspořádání, což ještě umocní intenzitu dojmů. Všechna aktuální protipandemická opatření budou samozřejmě respektována: ve Foru Karlín bude zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery, dezinfekce rozmístěné v celém prostoru či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.

Vystoupení Sergei Polunin… Up, Close & Personal uvádí Serge Grimaux ve spolupráci se společností Poluninink.

Zdroj a foto: archiv akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.