Tradiční benefiční koncert „Noc s hvězdami“ na zámku Zahrádky snad už příští sobotu, pokud jej nestopne koronavir

I koncert „Noc s hvězdami“ měl letos problémy a to díky celosvětové pandemii, protože se měl uskutečnit, tak jako každý rok první sobotu v srpnu. Vypadalo to, že se letošní ročník vůbec neuskuteční, ale pak se ozval Liberecký kraj a pár sponzorů, včetně letošního generálního partnera skupiny ČEZ, abychom benefici uskutečnili a tak se v totálně krátkém čase rozjely přípravy a pokud nezasáhne vyšší moc, koncert by měl proběhnout v sobotu 26. září 2020.

Ovšem, díky posunutému termínu na konec září, bude koncert, kvůli už možnému chladnějšímu počasí a dřívější tmě začínat v 16.00 hodin. A další letošní změnou bude, že se koncert z architektonických bezpečnostních důvodů nebude konat klasicky na vnitřním nádvoří zámku, ale v zahradě této historické a vyhořelé památky. Letos se změnila i výše vstupného z 300,- Kč na 200,- Kč a to díky době, jaká bohužel je, také to, že letošních účinkujících bude přibližně o polovinu méně a též při letošním ročníku odpadne už též klasický koncert kapel.

A kdože se pokusí přijet na zámek Zahrádky pobavit diváky a podpořit kulturu, cestovní ruch a vzájemné potkávání se? Dorazí diváky oblíbená zpěvačka, ale i moderátorka Heidi Janků, která se na této akci objevila naposledy ještě se svým zesnulým manželem Ivo Pavlíkem, herečka a též už i muzikálová zpěvačka Jitka Asterová, která před mnoha lety na této akci spontánně ukázala divákům, jak dělá gymnastickou „placku“. S kým dorazí zpěvák Sámer Issa, je ovšem ve hvězdách, protože je po nedávném partnerském rozchodu, ale dle jeho slov se na akci moc těší, protože kultura nemá v současné době na růžích ustláno.

Přijede i českolipská rodačka Zuza Nová, které díky koronaviru odpadly všechny zahraniční koncerty se svojí skupinou Rockset Tribute a tak ráda přijala pozvání na letošní benefici. Jako letitý matador této akce se opět objeví i zpěvák, pejskař a milovník fitness cvičení Jarek Šimek a ze zahraničí slovenské krajiny, pokud bude moci přes česko-slovenské hranice dorazí i oblíbenec převážně dívčího publika Martin Harich. A jako už tradičně, letos po dvacátédruhé zazpívá producent tohoto koncertu Martin France. Premiérově letos bude celou akcí provázet moderátor rádia Bonton Marek Fottr.

Zdroj a foto: www.martinproduction.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *