Křest fitness knihy Fenomén Grznár: Definice testosteronu

V karlínských prostorách Spojky Events se 21.9.2020 konal křest knihy Fenomén Grznár: Definice testosteronu. Akce probíhala od 17:00 za přítomnosti velké řady známých osobností jako jsou Karlos Terminátor Vémola, Jiří Krampol, Jiří Tkadlčík či Vít Chaloupka.

Událost uvedl a moderoval jeden z autorů knihy – spisovatel a majitel nakladatelství Ondřej Kočan. Po vyjádření obou autorů se přešlo na slavnostní křest, kterého se ujal kmotr knihy Karlos Terminátor Vémola. Pomocí sabráže odseknul hrdlo láhve a knihu pokřtil společně s Vítem Chaloupkou. Následně se oba ujali mikrofonu a vyjádřili podporu autorům a samotné knize.

Kniha vyšla z dílny mladého spisovatele a majitele nakladatelství Ondřeje Kočana, který si na své nakladatelské konto připsal již pátou knihu. Při práci na knize spojil síly s jednou z nejznámějších českých fitness celebrit Filipem Grznárem. Ze společné návštěvy fitness centra a prvotním seznámení obou autorů vznikla prvotní myšlenka vytvořit knihu. Společně na knize začali pracovat od začátku února 2020 a po intenzivních 7 měsících vzniklo dílo o efektivním tréninku, výživě, doplňcích stravy, životě Filipa Grznára a také o anabolických steroidech.

Zdroj a foto: archiv O. Kočana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *