Jak získat kočičí pozornost? Pomocí nadýchané masové dobroty!

Kočky jsou na rozdíl od psů nastavené odlišně – mají rády svůj prostor a dělají jen to, co chtějí. Jsou to svérázní tvorové, kteří svou závislost na člověku neradi dávají najevo. Moc dobře rozumí, když na ně voláme, jen jim to mnohdy bývá úplně jedno. Proto je potřeba si pro společnou hru získat jejich náklonnost.

Získat si její pozornost, to je oč tu běží
Hra s člověkem do kočičího života prostě neodmyslitelně patří. Věděli jste, že si vaše šelma potřebuje hrát klidně i dvakrát denně? A že zrovna nemá na dovádění chuť? Její pozornost může upoutat obyčejné vrznutí dveří od ledničky či spíže nebo prostě jen správný pohled na místo, kde bývají dobroty většinou schované. To už se kočičí zvědavec stěhuje do kuchyně a vyčkává, jaký zajímavý podnět mu jeho člověk poskytne. A je to tu! Je to měkké, je to nadýchané, je to voňavé, je to masové… A určitě to bude i lahodné. Dobrá! Jdeme si hrát.

Kočky se baví aktivitami, které připomínají lov. Hra je pro kočky nesmírně důležitá. Snižuje stres, posiluje jejich přirozené instinkty a udržuje je v duševní i fyzické kondici. Díky společným hrám navíc můžete odstranit nežádoucí kočičí nápady, které jsou leckdy jen reakcí na nedostatek „loveckých aktivit“.

Z přírodních ingrediencí a bez chemie
Ať už jde o oživení běžného jídelníčku kočky nebo společnou zábavu, kdy má správná odměna cenu zlata, nové salámky Brit Care Cat Sausages zabodují vždy. Konzistence jemně šlehaného paté s přírodním složením a vysokým obsahem masa z nich dělá rafinované lákadlo. Volit můžete mezi dobrotou z lososa, hovězího nebo kuřecího, přičemž všechny tři receptury neobsahují obiloviny, sóju, cukr ani barviva nebo geneticky modifikované organismy.

Měkká struktura Brit Care Cat salámků dodává organismu kočky tekutiny a zaujme i ty největší kočičí čiperky. Podávat je můžete ke granulkám nebo přímo z ruky ze střívka. Ať se chystáte zatraktivnit granulovanou stravu nebo servírovat trochu nadýchaného paté rovnou z ruky, získáte určitě tu nejbdělejší pozornost.

Nové salámky Brit Care Cat Sausages nabízí kočkám jemně šlehané paté z přírodních ingrediencí
Nové salámky pro kočky řady Brit Care českého výrobce Vafo Praha slouží jako doplněk a odměna k pravidelné stravě. Jedná se o jemně šlehané paté z přírodních ingrediencí s vysokým obsahem hovězího, rybího a kuřecího masa. K dostání jsou ve třech variantách. Cena: 19 Kč

Nové salámky Brit Care Cat Sausages mají konzistenci jemně šlehaného paté z přírodních ingrediencí a s vysokým obsahem masa. Jedná se o masovou pochoutku z kuřecího, hovězího a rybího masa, ve které nenajdete žádné obiloviny, sóju, přidaný cukr, barviva nebo geneticky modifikované organismy. Lze je podávat jako odměnu či lákadlo pro získání pozornosti.

Nové salámky Brit Care Cat Sausages doplňují řadu Brit Care o další typ „mokrého“ krmiva, které kočky ocení. Chovatelé tak mohou svým šelmám nabídnout měkkou svačinku či zatraktivnění granulované stravy a zvýšit příjem tekutin kočky.

Brit Care Cat Sausages jsou k dostání ve 3 recepturách o hmotnosti 80 g:

  • Brit Care Cat Meaty Snack Kuřecí
  • Brit Care Cat Meaty Snack Hovězí
  • Brit Care Cat Meaty Snack Ryba

Zdroj a foto:: www.krmivo-brit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *