Jak na účinné domácí bělení zubů?

Abyste měli zuby bělejší až od 2,5 tónu, nemusíte na zubní kliniku. To samé totiž zvládne zubní pasta Extreme White od značky SPLAT.

Zatímco profesionální metody bělení zubů mohou někdy vyvolat nežádoucí účinky nebo mohou poškodit sklovinu, používání bělicí pasty je šetrnější. Zubní pasta Extreme White totiž obsahuje minimální množství složky karbamid peroxid. Proto je zcela bezpečná a vhodná pro domácí bělení.

Navíc je velmi účinná. Kromě zmíněného karbamid peroxidu v mikrogranulích obsahuje také unikátní bělicí sloučeninu Sp. White System®, která byla speciálně vyvinuta pro šetrné, ale intenzivní bělení, jehož výsledky uvidíte za 4 až 6 týdnů pravidelného používání, podle klinických testů jsou po 4 týdnech zuby bělejší o 2 tóny.

Jde o kombinaci přírodních enzymů, oválných leštících částic a jedinečných mikrogranulí, které bělí a odstraňují skvrny na zubní sklovině. Ionty fluoridu zároveň spolehlivě chrání před zubním kazem. Enzymy z papáji jemně odstraňují plak a patentovaná složka Polydon® plak rozpoušzí a brání tak jeho opětovnému vytváření.

Pasta tak bělí, ale i pečuje. Abyste měli jistotu, že při bělení nedojde ke zvýšení citlivosti zubů, můžete pastu Extreme White střídat například s pastou Biocalcium nebo Wonder White, které ještě více posilují zubní sklovinu.

Pro dokonalý bělicí účinek se doporučuje 20 minut po čištění zubů nekonzumovat žádné jídlo, ani nepít. Pasta stojí 199 Kč.

Zdroj a foto: pasta-splat.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.