Praha Září zve na finále, Lucie zahraje na Křižíkově fontáně, Monkey Business i Vítkovo Kvarteto se stěhují do šapitó

Pořadatelé festivalu Praha Září bleskově zareagovali na zpřísněná protipandemická opatření i aktuální předpověď počasí. Sobotní koncert Monkey Business, i nedělní Vítkovo Kvarteto přesunuli z pódia u Křižíkovy fontány do speciálního šapitó s dostatkem míst k sezení.

„Předpověď na sobotu i neděli není zcela příznivá. Proto jsme nejen z důvodu nových opatření, ale i kvůli předpovědi počasí přesunuli jak sobotní velkolepé finále s Monkey Business do šapitó v parku Výstaviště, kde doposud probíhaly také projekce Febio Festivalu. Přesunuli jsme sem i nedělní koncert Vítkova Kvarteta s trefným názvem Večer pro otrlé tanečníky. Přeci nedopustíme, aby nám kapalo na hlavu. Na pondělí vypadá počasí už lépe. Lucie zahraje na Křižíkově fontáně. Ještě divákům upřesníme, jak to bude v pondělí s číslovaným sezením, ale všichni držitelé vstupenek se vejdou do předepsané kapacity. Akci Praha Září jsme organizovali, abychom všem divákům poskytli pozitivní kulturní zážitky, nikoliv, abychom ji rušili. Těšíme se na všechny, kdo dorazí,“ vysvětluje plán na závěrečný víkend Praha Září jeden z organizátorů David Gaydečka.

Závěrečný svatováclavský víkend na multikulturním festivalu Praha Září na Výstavišti v Praze – Holešovicích je tady a s ním mimořádně vydatná dávka zábavy. Třídenní velkolepé finále v sobotu 26. 9. ve 20h odstartují unikátní funky Monkey Business. Nedělní Večer pro otrlé tanečníky, který startuje v 18 hodin, přivede na scénu v šapitó legendární bigbeatovou kapelu Vítkovo kvarteto s různými speciálními hosty. Na programu je také projekce nového dokumentárního filmu Postiženi muzikou, jehož protagonisté, členové skupiny The Tap Tap se představí nejen na velkém plátně, ale také „live“. A sváteční pondělí 28. 9., Jediný pražský koncert kapely Lucie!

Na koncert Lucie, který se bude konat 28. 9. na Křižíkově fontáně, je zajištěno dostatek míst k sezení a snížena kapacita sektorů na 1000 osob. Diváci tedy budou rozděleni do dvou sektorů a půjde o zřejmě nejvíc komorní koncert, který kapela Lucie odehrála.

Vstupenky na všechny koncerty je potřeba kupovat jednotlivě, a to z důvodu snazšího kontaktování návštěvníků v případě změn v programu a chytré karantény. Pořadatel garantuje vrácení vstupného v případě zrušení programu. Vstupenky lze získat na webu www.prahazari.cz nebo na www.GoOut.cz.

Zdroj: www.prahazari.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.