Odolné i elegantní. Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro vydrží bez nabíjení až dva týdny

Huawei představil zbrusu nové chytré hodinky se safírovým sklem a titanovým tělem. Prémiové smartwatch jsou odolným a zároveň elegantním pomocníkem jak při sportování, tak i při běžné činnosti. Novinka se mimo jiné pyšní bezdrátově nabíjenou baterií s výdrží až čtrnáct dní.

Huawei Watch GT 2 Pro představují mezník ve vývoji chytrých hodinek. Dosud nejambicióznější produkt ze série Watch GT spojuje prvotřídní design se špičkovou technologií. Už na první pohled lze na hodinkách Huawei Watch GT 2 Pro rozpoznat velká vylepšení oproti předchozím verzím – safírové sklo chrání displej, titan zase tělo hodinek. Keramický zadní kryt umožňuje bezdrátové nabíjení. Huawei Watch GT 2 Pro nabízejí tréninkové módy pro více než sto sportů, zároveň dokáží měřit tep, kvalitu spánku, saturaci kyslíku nebo úroveň stresu 24 hodin denně.

Displej bez škrábanců
Díky odolnému safírovému sklu se uživatel nemusí strachovat o stav dotykového, 1,39 palců velkého AMOLED displeje. Rozlišení 454 x 454 pixelů s jemností displeje 326 ppi poskytuje uživateli vynikající vizuální dojem, zrcadlový displej je zároveň velmi dobře čitelný i na přímém slunci. Na ciferníku o průměru 44 mm je možné nastavit si přes 200 různých motivů pro měření času, které uspokojí vkus každého uživatele.

Stejně odolný jako displej je i samotné tělo hodinek Huawei Watch GT 2 Pro. Titanová konstrukce podpořená zadním krytem z keramiky zajišťuje maximální možnou pevnost, která obstojí při každé zátěži. Keramické dýnko zajišťuje kromě bezdrátového nabíjení také bezpečí pro alergiky, kterým při užívání běžných typů hodinek hrozí vyrážka. Náramek hodinek má šířku 22 mm a lze jej velmi snadno vyměnit. Právě páskem se liší dvě varianty hodinek Huawei Watch GT 2 Pro – klasická verze Nibula Gray má kožený řemínek, sportovní Night Black jsou k dispozici s páskem z fluoroelastomeru.

Tréninkové módy pro začátečníky i profesionály
Hodinky obsahují odborné tréninkové režimy pro začátečníky i pokročilé, což uživatelům poskytuje profesionální a efektivní trénink tak, aby se snížilo riziko zranění. Obrovský výběr sportovních módů rozšířila možnost tréninků v golfu či lyžování. Na své si přijdou i plavci, kteří ocení možnost sledování stylu plavání, počtu temp, rychlosti či spálených kalorií.

Celkově tak hodinky Huawei Watch GT 2 Pro dokáží monitorovat před sto druhů sportu. Kromě toho poskytují komplexní zpětnou vazbu po tréninku, aby tak pomohly s budoucím progresem.

Zážitek ze sportovní aktivity umocní hudba, kterou si lze do hodinek nastahovat díky interní paměti o velikosti 4GB. Poslouchat lze buď prostřednictvím bluetooth sluchátek, nebo přes integrovaný reproduktor, který je zároveň využitelný při hovorech přes bluetooth (2.4 GHz, BT 5.1, podpora BLE/BR/EDR).

Huawei Watch GT 2 Pro podporují také GPS s přesným určením polohy a obsahují asistenta pro pohyb v přírodě – Upozornění na špatné počasí dle barometru, Fáze měsíce, Příliv/Odliv, Určení cesty domů a další.

Zdraví na prvním místě
Propracované měření tělesných hodnot nemusí sloužit jen k vylepšování sportovní kondice, ale i ke zdravotní prevenci. Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro jsou vybaveny snímačem srdečního tepu a modernizované LED diody 6v1 zajišťují přesnější sledování srdeční frekvence po 24 hodin. Vysoká voděodolnost do 5 ATM umožňuje sledovat tep dokonce během plavání.

Hodinky měří také srdeční rytmus v klidovém režimu a díky tomu fungují jako pomocník pro uživatele, kteří trpí srdečními vadami. Všechny limity si lze přizpůsobit a kontrolovat pohromadě v aplikaci Huawei Zdraví, přes kterou se zařízení spáruje s chytrým telefonem. Kromě tepu měří hodinky také hladinu stresu, kyslíku v krvi nebo kvalitu spánku.

Nejen v tomto směru je velkou devizou hodinek Huawei Watch GT 2 Pro dlouhá výdrž baterie, která po jednom nabití funguje až po dobu čtrnácti dnů.

Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro budou v prodeji od 5. října 2020 a jejich doporučená prodejní cena je 7 999 Kč. Společnost Huawei si připravila také exkluzivní dárek v podobě bezdrátových sluchátek FreeBuds 3i v bílé barvě, které jako bonus přidá všem, kdo si koupí nové hodinky Huawei Watch GT 2 Pro během předprodeje od 21. září do 4. října.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.