Tierra Verde představuje práše na barevné prádlo a novovaný prášek na bílé prádlo a pleny

Prací prášky na bílé a na barevné prádlo z Tierra Verde jsou určeny všem, pro něž je důležité prát ekologicky a za nízkou cenu, a také těm, kteří hledají čisté složení vhodné i pro nejmenší děti a lidi s kožními problémy nebo alergiemi.

Prací prášky neobsahují parfémy, ropné deriváty ani jiné dráždivé složky. Jsou zcela biologicky odbouratelné a nezatěžují tak naši planetu. Obsahují ingredience maximálně šetrné vůči našemu zdraví i životnímu prostředí.

Ve složení najdeme prášek z mýdlových ořechů, jehož přirozenou součástí je rostlinný saponát, a vločky z olivového mýdla pro ještě lepší prací účinek. Oba produkty jsou neparfémované, tedy neutrální, aby vyhověly specifickým požadavkům lidí s citlivou pokožkou a alergiemi. Je však možné dodat svou oblíbenou vůni prostřednictvím několika kapek přírodní silice, např. z řady BIO silic Tierra Verde.

Prací prášky jsou určené pro praní textilií z přírodních vláken i směsných tkanin. Hodí se na ruční praní i praní v pračce při teplotách od 40°C (pro snazší rozpuštění např. mastnoty a potu). Nyní stačí díky vylepšené receptuře pouze jedna polévková lžíce prášku na jeden prací cyklus (4-5 kg prádla).

Produkty jsou k dostání v ekologických papírových baleních a kbelících určených pro bezobalový prodej. Cena za prací prášek v papírovém sáčku – 179,- Kč / 850 g

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.