Tomáš Klus uklízel odpadky v Kyselce, chce upozornit na potřebu zálohování nápojových obalů
Tomáš Klus se připojil k zaměstnancům závodu Mattoni a iniciativě Zálohujme.cz a během akce Celosvětový úklidový den se pustil do úklidu odpadků v oblíbené turistické destinaci – západočeské Kyselce.
Sbírejte a sdílejte s námi! ? Do teď jsme fotili PETky a plechovky jako důkaz pro ministerstvo, teď to vyrážíme sesbírat! Vyražte uklízet ve svém okolí i vy a označte @tomas_klus a @zalohujme ? Jsme v tom společně! #vratisenamto
Zveřejnil(a) Zálohujme.cz dne Pátek 18. září 2020
V malebné západočeské obci se sešla parta dobrovolníků, aby uklidili nepořádek po letní turistické sezoně. „Odpadky z přírody sbírám normálně a snažím se k tomu vést i naše děti,“ poznamenal Tomáš a upozornil, že: „Velkou část nepořádku tvoří plastové lahve a nápojové plechovky. Jsem přesvědčený, že kdyby byly zálohované, podobně jako lahve od piva, tak by jich v přírodě neskončilo tolik.“
Fotili jsme odpadky, teď je vyrážíme uklidit!
Po naší odpadkové výzvě, kde jste společně s námi fotili PETky a plechovky pohozené v přírodě jako důkaz pro ministerstvo, vyrážíme tyhle odpadky uklidit! ? Vyrazte posbírat nepořádek ve svém okolí, v přírodě nebo ve městě, na výletě nebo třeba jen cestou z práce. A určitě nám o tom dejte vědět! Sdílejte fotky a videa a značte Zálohujme.cz a Tomáš KlusV sobotu je Světový úklidový den a my jsme se s Tomášem rozhodli vyrazit už v pátek! Jsme v tom společně ??
Zveřejnil(a) Zálohujme.cz dne Středa 16. září 2020
Podpořit zavedení záloh na nápojové obaly můžete i vy na www.zalohujme.cz.