První české menstruační kalhotky z merino vlny

Sayu jsou první a jediné menstruační kalhotky vyráběné rodinnou firmou kompletně v České republice. Merino vlna je příjemná k pokožce, odolná proti zápachu i bakteriím a má skvělé termoregulační schopnosti pro komfort za všech okolností. Vysokou savost zajišťuje bambusová vrstva, která má zároveň antibakteriální účinky, o bezstarostné používání se postará nepropustná a zároveň prodyšná membrána, která ochrání vaše oblečení. Díky této kombinaci můžete kalhotky bez obav nosit 8-12 hodin. Potom je jednoduše vyperete.

Už žádné hromady použitých vložek a tamponů. S menstruačními kalhotkami Sayu prožijete své dny v pohodlí a s ohleduplností k životnímu prostředí. Co víc – jsou tak elegantní, že se je nebudete stydět ukázat.

Vyberte si styl, který vám sedí nejlépe. Vaše kalhotky mohou být černé, tělové i barevné, mohou být hladké i krajkové, s vysokým i nízkým pasem. Není důvod, aby vás menstruace omezovala ve výběru prádla. Ani během své periody se přece nemusíte vzdávat elegance a sebevědomí.

Menstruační kalhotky Sayu koupíte na eshopu www.sayu.cz od 790 Kč.

Zdroj a foto: www.sayu.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.