Výstava Roberta Vana a jeho VÝBĚR Z DÍLA je k vidění v galerijním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS

30.9.2020 proběhla ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS vernisáž prodejní výstavy fotografa Roberta Vana s názvem VÝBĚR Z DÍLA. Fanouškové světoznámého tvůrce, příznivci černobílé fotografie i ti, kdo v těchto dnech hledají povzbuzení a inspiraci, mohou výstavu navštívit až do 30.10.2020. Akce se koná pod záštitou starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové za nezbytných bezpečnostních opatření a část z jejího výtěžku bude věnována na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR.

Zahájení výstavy fotografií s názvem ROBERT VANO – VÝBĚR Z DÍLA proběhlo za účasti autora fotografií Roberta Vana, módní designérky a ikony stylu Liběny Rochové, patronky dobročinné organizace DEBRA ČR podporující pacienty s nemocí motýlích křídel a dalších významných osobností, a také za podpory Městské části Praha 2 a starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové.

Ojedinělou atmosféru slavnostnímu večeru vernisáže dodalo exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté vychutnávali z charakteristických červených skleniček po celý večer. Značka G.H. MUMM je tradičně vnímána jako podporovatel kreativity a umělecké symbiózy. Šampaňským MUMM byla zároveň pokřtěna speciální edice kalendáře s názvem ROBERT VANO 2021. Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře bude věnován na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR. Značka G.H. Mumm má své historické kořeny už v roce 1827, kdy ji založil Peter Arnold Mumm a Champagne dodnes nese jeho jméno.

Výstava vybraných 40 fotografií Roberta Vano probíhá od 30.9. do 30.10.2020*, vždy od pondělí do soboty v čase 10:00 – 18:00 hodin ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS, Na Slupi 17, Praha 2. Základní vstupné na výstavu je 110 Kč, vystavené fotografie je možné v průběhu výstavy zakoupit a po jejím skončení spolu s podpisem autora a pečetí pravosti obdržet.

Počínaje vernisáží výstavy dne 30.9.2020 bude možné na místě zakoupit kalendář s výběrem dvanácti černobílých fotografií Roberta Vana na příští rok. Z každého prodaného kusu bude část výtěžku věnována na dobročinné účely.

Výše vstupného na výstavu:
Dospělý: 110 Kč
Student / kartička ISIC apod. 80 Kč
Senior / OP nebo SENIOR PASS 80 Kč
ZTP: zdarma
Dítě do 6 let: zdarma
Rodinné vstupné: 250 Kč
(2 dospělí + 2 děti mladší 15 let)

* Dne 3.10. bude ve výstavních prostorách probíhat workshop a výstava bude proto veřejnosti uzavřena.

O výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS:
Dvoupodlažní galerijní prostor a POP UP STORE „STARS LOVERS & FRIENDS“ najdete v centru Prahy, na adrese Na Slupi 17, Praha 2. Nově otevřený prostor je ideálním místem pro společenské akce, výstavy, setkávání s přáteli, zákazníky i zástupci médií. Díky dvěma podlažím nabízí možnost rozdělení programu či expozice do více částí. Velkým bonusem je také kouzelná zahrada – zelená „oáza klidu“ ve vnitrobloku budovy. Přidanou hodnotou je navíc snadno dostupná lokace v centru Prahy, nedaleko Karlova náměstí, Vyšehradu či Rašínova nábřeží. Prostor je vybaven prezentační technikou, showroomem pro potřeby prezentace produktů, barem a zázemím i pro méně formální setkání.

O neziskové organizaci DEBRA ČR
Posláním DEBRA ČR je podporovat lidi trpící nemocí motýlích křídel a jejich rodiny. Pacientská organizace pomáhá usnadnit život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel (Epidermolysis Bullosa, zkráceně EB). Šíří informace o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Úzce spolupracuje s týmem odborníků klinického EB Centra. Aktivní člen DEBRA International se zapojuje i do výzkumu léčby EB. Více na http://www.debra-cz.org.

Zdroj: STARS LOVERS & FRIENDS, foto: Adam Costey

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.