Projekt Health Factory pokračuje v říjnu tématem imunita

Druhý měsíc projektu #HealthFactory je orientován na podporu imunity. Již 30 minut aktivního pohybu denně snižuje riziko onemocnění a posiluje odolnost lidského organismu.

Speciální skupinové lekce Form Factory zaměřené na posílení imunity aktivním pohybem / podpora metabolického a imunitního systému v rámci wellness –saunování. Odborné workshopy, speciální obsah pro širokou veřejnost i návštěvníky Form Factory.

Společnost Form Factory představuje další téma v rámci svého nového projektu Health Factory. Celý říjen se bude věnovat problematice imunity. Aktivní pohyb patří mezi základní faktory, které mohou pozitivně ovlivňovat imunitní systém v nadcházejícím podzimním období. Podle současných studií již 30 minut pohybu denně pozitivní ovlivňuje zdraví, snižuje náchylnost k onemocněním a zvyšuje odolnost lidského organismu (zdroj: Journal of Sport and Health Science – NCBI-2020), což je především dnes velmi důležité. Propojení pohybových aktivit, správné výživy a dalších faktorů zdravého životního stylu budou nově zakomponovány do služeb, které Form Factory poskytuje svým návštěvníkům.

„Projekt Health Factory, který jsme spustili již v září považujeme za důležitou součást cesty k proměně fitness oboru směrem ke zdravému životnímu stylu. Aktuální téma zaměřené na podporu imunitního systému je především v dnešní době velmi důležité s ohledem na blížící se podzim a období virových onemocnění,“ uvádí Štefan Blahovec, Country Manager Form Factory. „Pravidelný aktivní pohyb a vhodně zvolené cvičební programy pozitivně ovlivňují naše zdraví a dnes se stávají součástí životního stylu u stále větší části populace,“ dodává Blahovec.

V rámci aktivního pohybu zařazuje Form Factory do svého programu skupinových lekcí nové speciální aktivity zaměřené především na silový, kruhový, kardio trénink a aroma jógu. V každém z patnácti klubů budou v rámci rozvrhu doplněny lekce, které podporují správné fungování imunitního systému. Kromě toho jsou také připraveny speciální online aktivity a workshopy s profesionálními trenéry Form Factory a dalšími odborníky, kteří přehledně představí základní faktory ovlivňující imunitu při cvičení a stravě i pro zájemce o fitness, kteří sportují spíše nahodile nebo se ještě k pravidelnému tréninku neodhodlali.

Form Factory se také zaměří na osvětu svého wellness programu. Pro měsíc říjen bylo vybráno saunování, jako jedna z možností, která prokazatelně působí na zlepšení zdraví a imunity.

Zdroj: www.formfactory.cz, foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.