Polévka jako od babičky

Také s nostalgií vzpomínáte na babiččiny polévky, které jsme v dětství s hladovým nadšením slupli k nedělnímu obědu, nebo třeba po dobrodružné víkendové či prázdninové výpravě? Ty se totiž podnikají v jakémkoli počasí, takže i když jsme se domů vraceli prokřehlí a mokří od hlavy až k patě, měli jsme radost. A hlavně: doma na nás u prostřeného stolu spolu s babičkou čekala dobrá a poctivě připravená polévka. Však právě naše babičky nás naučili, že polévka je grunt. Zahřeje po příchodu z venku, zasytí jako menší oběd, hutná svačina nebo teplá večeře… a chutná stejně, jako když jsme byli malí.

Pomalu nastává podzim a s ním i sychravější a chladnější počasí. Uvařit si dobrou polévku, to je lék jak pro duši, tak i pro tělo. A teď nastává dilema – na jedné straně masové vývary a na druhé straně oblíbené husté polévky z tradičních českých surovin, kterou dnes uvařit? Co třeba bramboračku, zelňačku, gulášovku, česnečku, kyselo nebo kulajdu. Poctivé polévky, které jsme si dávno oblíbili a v rodinách si je uchováváme po generace. S geniálním pomocníkem značky Tefal s výřečným názvem Cook4Me+ (CY851130), neboli uvař mi, to bude hračka.

Tento digitální multifunkční hrnec vám pomůže uvařit snadno, a hlavně rychle nejen každodenní rodinné večeře, ale právě i dobré tradiční polévky jako od babičky. Právě taková bramboračka bude hotová za pár minut. Stisknutím knoflíku jednoduše vyberte jeden ze 150 nahraných receptů pro předkrmy, polévky, hlavní jídla a dezerty, nebo si nastavíte vaření podle konkrétní ingredience. Pokud budete chtít, můžete přejít na ruční ovládání a připravit si vlastní recept pomocí jednoho ze šesti režimů, které jsou k dispozici: tlakové vaření, vaření v páře (včetně koše), opékání, vaření, mírné vaření nebo ohřívání.  Nezáleží na tom, jestli máte chuť na omáčky, polévky, či sladký dezert, Cook4Me+ hravě zvládne vše.

Přístroj vás pomocí intuitivního digitálního displeje provede během vaření jednotlivými kroky. Navíc většinu receptů připraví do 15 minut – je tedy ideální pro rychlé večeře. Díky možnosti odloženého startu si můžete přípravu jídla naplánovat přesně podle aktuální potřeby. Multifunkční hrnec umí udržet jídlo v teple, dokud nebude čas oběda či večeře. K dispozici je i praktické tlačítko „oblíbené“, díky kterému budete mít nejčastěji připravované pokrmy na dosah ruky. Mísu i parní koš umyjete snadno v myčce. Doporučená cena je 7 699 korun (277 EUR)

Recepty naleznete na:
https://blog.tefal.cz/bramborova-polevka-recept-sefkuchare-ondreje-slaniny-pro-cook4me
https://blog.tefal.cz/zelna-polevka-s-klobasou-recept-sefkuchare-ondreje-slaniny-pro-cook4me
https://blog.tefal.cz/gulasova-polevka-recept-sefkuchare-ondreje-slaniny-pro-cook4me

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Zdroj a foto: www.homeandcook.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.