Hluk ne, lidský hlas ano. Sluchátka FreeBuds Pro poznají, co potřebujete slyšet!

Odbourat okolní šumy při poslechu sluchátek se hodí. Stejně tak je ale někdy potřeba slyšet, kdy na vás někdo mluví. Co s tím? Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro umí najít kompromis mezi oběma potřebami – zatímco ani sebevětší hluk z okolí si na vás během nošení sluchátek nepřijde, lidský hlas si k vám cestu najde.

Právě dokonalá izolace od okolního ruchu je jednou z hlavních předností FreeBuds Pro. Ty dokážou eliminovat hluk až o hlasitosti 40 dB, takže při poslechu hudby můžete klidně pracovat se sekačkou, z jejího řvoucího motoru uslyšíte jenom slabý šum. Sluchátka zároveň umí díky třem mikrofonům také naopak propouštět zvuky z okolí na stejné úrovni, jako přehrávat muziku.

Ale je něco mezi tím? Ve většině situací si chcete naplno užívat požitek z poslechu oblíbené hudby, podcastu nebo telefonního hovoru, zároveň si ale nepřejete zmeškat zastávku při jízdě autobusem nebo přeslechnout oslovení známého na ulici.

Se sluchátky FreeBuds Pro naštěstí existuje zlatá střední cesta. A to díky funkci Voice Mode, která dokáže rozpoznat lidský hlas a vy už nikdy o nic důležitého nepřijdete. Ať už je to hlášení stanic v hromadné dopravě, vyvolávání cestujících na letišti nebo oslovení kolemjdoucího při procházce, po zapnutí funkce Voice Mode budete mít jistotu, že ani během hlasitého poslechu už nic nepromeškáte.

Zřetelný hlas ve větru i dešti
To samé se týká i telefonních hovorů. Je samozřejmostí, že při příchozím hovoru se hudba ztlumí, FreeBuds Pro ale umí víc. Díky výkonnému mikrofonu vás příjemce na druhé straně uslyší dokonale i za silného větru, stejně tak rozpoznáte hlas volaného díky potlačování okolního šumu klidně při bouřce i vy.

Při odemykání telefonu už navíc nebudete potřebovat prst. Sluchátka jsou vybavena rozpoznáváním hlasové stopy pomocí vibrací kostí, takže už se nebudete muset trápit se zašpiněným čidlem otisku prstu – stačí promluvit a jste rychle pány svého stroje.

Kromě prvotřídní kvality zvuku nabízejí sluchátka FreeBuds Pro také dlouhou výdrž. Přehrávat zvládnou čtyři a půl hodiny v kuse, přičemž pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu (nebo 16 hodin telefonování). Nabíjení je bleskové, jen sedm minut postačí na další hodinu přehrávání.

FreeBuds Pro půjdou do prodeje ve třech barevných provedeních – bílé, černé a stříbrné. K dostání budou za cenu 4 999 Kč a jejich prodej začíná 19. října. Dostupné budou u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.