Kašmírová řada od Alciny je zpět v novém designu a s novým produktem

Přichází čas kašmíru! Oblíbená řada Cashmere je zpět, a to v nových obalech a s novinkovým produktem k tomu. K pleťovému krému a balzámům na tělo a na ruce se připojil Kašmírový sprchový balzám a zahalit se do kašmíru od hlavy až k patě tak bude letos ještě snazší. Nechte všechny své smysly vnímat jeho intenzivní a příjemnou péči.

Novinka: Kašmírový sprchový balzám
Teplá sprcha v chladných zimních dnech může být ještě lepší díky Kašmírovému sprchovému balzámu, který na těle zanechá hedvábně jemný pocit. Obsahuje panthenol a pečující lipidy, takže je k pokožce šetrný a poskytuje jí cennou hydrataci. MPC: 280 Kč / 10,40 €, Obsah: 150 ml

Kašmírový pleťový krém
Pleťový krém s obsahem bambuckého másla, kašmírového extraktu a komplexu Aquarich je skvělý pro suchou pleť. I v zimním období chrání proti povětrnostním podmínkám a udržuje pleť obličeje zdravou a hebkou. Snižuje nepříjemné pocity pnutí a redukuje suché vrásky. Ideální také jako podklad pod make-up. Minimální prodejní cena: 460 Kč / 16,50 €, Obsah: 50 ml

Kašmírový balzám na ruce
Balzám na ruce s kašmírovým extraktem a ureou vydatně pěstí suché, drsné ruce a okamžitě jim navrací hedvábnou jemnost a hebkost. Velmi rychle se vstřebává a nelepí, takže můžete po namazání ruce ihned používat. Vaše ruce budou hebké, jako byste je zahalili do nejluxusnějšího kašmíru. Minimální prodejní cena: 170 Kč / 6,30 €, Obsah: 50 ml

Kašmírový tělový balzám
Vydatný balzám na tělo s kašmírovým extraktem a ureou zjemňuje a zvláčňuje suchou pokožku. Ideální jako luxusní rozmazlující péče pro zimní období – natřete jej na celé tělo a nezapomeňte ani na suchá místa jako lokty a chodidla. Minimální prodejní cena: 280 Kč / 10,40 €, Obsah: 150 ml

Co která látka ve vyživujícím a hodnotném koktejlu obsaženém v kašmírové řadě umí?                   
Aquarich™
AquarichTM dodává pokožce cennou hydrataci a péči. Obsahuje výtažky z ovsa hřebílkatého a hydratační látky glycerin a lecitin. Tato kombinace účinných látek má v kosmetice hydratační funkci a snižuje tak ztrátu vody v pokožce.

Arginin
Jedná se o aminokyselinu, kterou si tělo neumí vyrobit samo a musí být tedy dodávána zvenčí. Tato esenciální aminokyselina má velký vliv na cévy. Arginin se využívá zejména při oslabení krevních cév.

Kašmírový extrakt
Kašmírový extrakt se získává z přírodní kašmírové vlny. Obsahuje keratinové složky, které jsou velmi podobné keratinu lidské kůže. Keratiny hrají ústřední roli v pevnosti a odolnosti kůže.

Lipidy
Lipidy jsou součástí ochranné kožní bariéry. Vnější vlivy mohou vést k nerovnováze kožní bariéry a do kůže tak mohou pronikat znečišťující látky. Lipidy dokáží tuto rovnováhu obnovit, a navíc dokáží regulovat obsah vlhkosti v kůži. Jsou obzvláště vhodné v přípravcích na suchou a citlivou pokožku.

Urea
Urea, také nazývána močovina, se tvoří v kůži a je důležitou součástí látek přirozeného hydratačního faktoru NMF (Natural Moisturizing Factors). Zvyšuje schopnost vázat vodu v kůži a zabraňuje tak její nadměrné ztrátě. Močovina pěstí suchou pokožku, která je potom opět hladká a vláčná. Kromě toho mírní pocity svědění.

Panthenol
Panthenol (též zvaný dexpanthenol nebo provitamin B) velmi dobře proniká do kůže a zlepšuje její hospodaření s vodou. Podporuje látkovou výměnu kožních buněk a jejich optimální zásobování důležitými živinami. Kromě toho má klidnicí účinky.

Q10
Koenzym Q10 je tělu vlastní enzym, který se nachází v každé živé buňce. S přibývající věkem však tělu vlastního Q10 ubývá, což zpomaluje tok energie a množství obnovených buněk. Důsledkem je citlivá pokožka, která je méně chráněna před škodlivými vlivy prostředí a před volnými radikály.

Bambucké máslo
Olej získávaný ze semen máslovníku afrického je velmi cenný. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a nezmýdelnité látky. Účinek: unavená pokožka je díky bambuckému máslu opět jemná a hebká.

K dostání od října v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.