Novinky pro sladší rána bez cukru

Sladká snídaně bez cukru a plná bílkovin? To není utopie, ale novinky z dílny české značky proteinové diety KetoDiet. Ta přichází s novými bagetami s minimem sacharidů, jež si můžete vychutnat naslano i nasladko. Nebo je namazat ke snídani oblíbeným lískooříškovým krémem KetoDiet, který si nově můžete koupit ve velkém balení 250 g. Ráno pak už stačí jen uvařit oblíbený čaj či kávu a podzimní pohoda může začít.

Pro ty, kteří se nechtějí vzdát pečiva ani štíhlosti
Proteinové bagety, KetoDiet, 245 Kč
Nadýchané pečivo milují všichni, ale co dělat, když se ho nechcete vzdát ani během diety či po ní? Zkuste nové Proteinové bagety KetoDiet s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, díky nimž budete sytí na dlouhou dobu. Jsou vláčné a stačí je namazat oblíbenou pomazánkou, přidat šunku a zeleninu, nebo si je vychutnat s proteinovým lískooříškovým krémem.

Oříškový oblíbenec ve větším balení
Proteinový krém s lískovými oříšky, KetoDiet, 245 Kč
Lískové oříšky, bambucké máslo, kakao, spousta bílkovin, a hlavně žádný cukr – právě toto složení si získalo celé zástupy příznivců nejen mezi vyznavači zdravého životního stylu a hubnutí. Značka KetoDiet proto přichází s velkým balením (250 g) dnes už legendárního Krému s lískovými oříšky a příchutí čokolády. Namažte si ho na proteinový croissant či bagety stejné značky a máte rychlou, výživnou snídani, která vaší linii rozhodně neuškodí.

Zdroj a foto: KetoDiet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.