Společnost Baumit získala na 31. ročníku veletrhu FOR ARCH dvě velmi významná ocenění

Novinka roku – minerální barva Baumit IonitColor – aktivně zlepšující kvalitu vzduchu v interiéru získala hlavní cenu v soutěži GRAND PRIX. Vedle této prestižní ceny byla výstavní plocha společnosti Baumit oceněna v kategorii Nejpůsobivější expozice nad 60 m2 v rámci soutěže FOR ARCH TOP EXPO.

Nezávislá pětičlenná odborná porota, které předsedal prof. Ing. Karel Kabele, CSc. z Fakulty stavební ČVUT v Praze, ocenila minerální barvu Baumit IonitColor především za inovativní přístup výrobce k řešení povrchové úpravy stěn s deklarovaným dopadem na kvalitu vnitřního prostředí.

Oceněný nový výrobek na trhu Baumit IonitColor byl rovněž hlavním motivem veletržního stánku společnosti Baumit, který svým zajímavým obsahem a poutavou formou prezentace nabídnul návštěvníkům komplexní pohled na současné trendy moderního zdravého bydlení. I proto byl také pořadatelem soutěže FOR ARCH TOP EXPO zvolen nejpůsobivější expozicí v kategorii výstavní plochy nad 60 m2.

„Obou významných ocenění získaných na letošním ročníku veletrhu FOR ARCH si nesmírně vážíme. Odráží totiž naše úsilí sdílet s veřejností prokazatelně pozitivní vlastnosti naší produktové novinky roku 2020 v segmentu interiérových barev. Společnost Baumit dlouhodobě staví své produktové portfolio na principech zdravého bydlení a náš záměr na tomto veletrhu byl ukázat srozumitelnou formou hlavní benefity našich systémových řešení. Zájem návštěvníků o naší expozici nás velmi potěšil a zároveň nás motivuje do budoucna,“ řekl na ploše oceněné expozice Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.

Společnost Baumit získala v minulých dnech také další ocenění. V rámci vyhlášení výsledků 13. ročníku soutěže Nejlepší výrobce stavebnin 2019, které se uskutečnilo na slavnostním nominačním odpoledni v prostorách pražského Petschkova paláce převzala Cenu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Soutěž Nejlepší výrobce stavebnin je určena pro všechny výrobce stavebních hmot a materiálů působící na území České republiky, jejichž výrobní zařízení splňují současné trendy moderní průmyslové výroby a které cílí na kvalitu vyráběných stavebnin.

Více o oceněném výrobku Baumit IonitColor zde: https://baumit.cz/reseni/zdrave-bydleni/ionit-21-kg-cerstveho-vzduchu

Baumit
Společnost Baumit je již od roku 1993 českým výrobcem stavebních materiálů vysoké kvality, což potvrzuje i několikanásobný zisk titulu Nejlepší výrobce stavebnin. V roce 2019 získala společnost také zlatou Známku kvality VÝROBEK – TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu 2019 za omítkový systém Baumit Klima, podporující zdravé bydlení. Jako jeden z lídrů trhu dodává Baumit spolehlivá systémová řešení pro oblast fasád, omítek, potěrů, lepidel i betonů.

Zdroj a foto: www.baumit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.