TIERRA VERDE přichází na trh s přírodními osvěžovači vzduchu v osmi vůních v biokvalitě a s certifikátem Ecogarantie®

Osvěžovače Tierra Verde slouží k pročištění vzduchu a navození příjemné atmosféry. Hodí se pro použití doma, v práci i všude tam, kde se vyskytuje větší množství lidí. Například v posilovnách, čekárnách nebo terapeutických ordinacích.

Jako všechny produkty Tierra Verde, i tyto osvěžovače mají čisté složení, šetrné jak pro lidi, tak pro naši planetu. Jsou vyvinuty a vyrobeny v České republice. Neobsahují aerosoly, parfémy ani jiné syntetické a zdraví škodlivé látky. Jsou k dostání za výhodnou cenu a jako jediná značka na trhu, nabízí náhradní náplně v sáčku, které se využívají na znovu plnění skleněných lahviček. Osvěžovače vzduchu navozují pocit čistoty, díky esenciálním olejům podporují naše smysly a usnadňují soužití ve společných prostorách. V nabídce je osm vůní.

  • Levandule, uklidňující vůně s nádechem Provance. Navozuje pocit relaxace, rozpouští vnitřní napětí a stres. Ideální pro příjemné usínání. Odpuzuje hmyz.
  • Pomeranč, sladká vůně zralých pomerančů vnese do prostoru trochu slunce. Osvěžuje a povzbuzuje. Neutralizuje nežádoucí pachy.
  • Vavřín kubébový, svěží citrusová vůně připomínající zářivé jižní sluníčko. Rozpouští stres a navrací harmonii. Má energizující účinky a podporuje koncentraci.
  • Rozmarýn a citron, příjemná kořeněná vůně s nádechem středomoří. Zahání únavu, rozproudí energie a ulevuje při nachlazení.
  • Eukalyptus, výrazná příjemná bylinná vůně působí blahodárně na dýchací cesty. Povzbuzuje, podporuje dobrou náladu i soustředění.
  • Zklidňující dotek, spojením sladkého pomeranče a zemitého cedru vznikla harmonizující a zklidňující vůně, která vám pomůže uvolnit se a zrelaxovat.
  • Letní romance, kořeněné aroma rozmarýnu, cedr s nádechem pryskyřice a romantická levandule vás přenesou do Středomoří, připomenou vám horké léto i příjemné zážitky. Tato vůně vás dokonale zklidní a uvolní.
  • Chladivé osvěžení, kombinace výrazné citronely a sladké bylinkové vůně máty vytváří dokonale osvěžující zážitek. Ideální, pokud potřebujete načerpat novou energii nebo podpořit koncentraci. Potlačuje nežádoucí pachy.

Cena za osvěžovač vzduchu ve skleněné lahvičce – od 129,- Kč / 100 ml
Cena za osvěžovač vzduchu náhradní náplň v sáčku – od 99,- Kč / 200 ml

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.