SAYU – první menstruační kalhotky, které vám zvednou sebevědomí!

Vyzkoušejte třeba novinku s vyšším střihem a inovovanou italskou krajkou. Kalhotky v netradiční elegantní kombinaci bordó a šedé jsou vhodné na na střední krvácení a jejich střih padne skoro každé ženě. 

Sayu jsou první a jediné menstruační kalhotky s vlnou merino vyráběné rodinnou firmou kompletně v České republice. Merino vlna je příjemná k pokožce, odolná proti zápachu i bakteriím a má skvělé termoregulační schopnosti pro komfort za všech okolností. Vysokou savost zajišťuje bambusová vrstva, která má zároveň antibakteriální účinky, o bezstarostné používání se postará nepropustná a zároveň prodyšná membrána, která ochrání vaše oblečení. Díky této kombinaci můžete kalhotky bez obav nosit až 12 hodin v závislosti na síle vaší menstruace. Potom je jednoduše vyperete.

Vyberte si styl, který vám sedí nejlépe. Vaše kalhotky mohou být černé, tělové i barevné, mohou být hladké i krajkové, s vysokým i nízkým pasem. Není důvod, aby vás menstruace omezovala ve výběru prádla. Ani během své periody se přece nemusíte vzdávat elegance a sebevědomí.

Už žádné hromady použitých vložek a tamponů. S menstruačními kalhotkami Sayu prožijete své dny v pohodlí a s ohleduplností k životnímu prostředí. Co víc – jsou tak elegantní, že se je nebudete stydět ukázat.

Menstruační kalhotky Sayu koupíte na eshopu www.sayu.cz za 890 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.